Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi baja a fidesznek a liberáli...

Mi baja a fidesznek a liberálisokkal?

Figyelt kérdés

Én tipikus az az ember vagyok akit a politika hidegen hagy, bár ez a kérdés sokszor felmerült bennem. A fidesz és fideszesek utálják a liberálisokat illetve minden liberális számukra egy"meleg gyurcsányista, sorosbérenc xd" Én bizony eggyik se vagyok se libsi de nem is Orbán fan. Haha most jön a csattanó: Ilyenkor amikor elítéli a fidesz és a fanok a melegeket olyankor mi van Szájer úrral? Tudtommal egy meleg partin vett részt és a fidesz képviselője volt



És én nem minden fideszesről beszélek! Természetesen mindig vannak kivételek itt most a nagy Orbán párti ismerőseimről beszélek. Btw: Kérlek ne kövezzetek meg eggyik oldalon sem állok nem Magyarországon élek ( Anglia)



2021. jan. 1. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Kell egy ellenségkép, akik most a liberálisok. Az más kérdés, hogy pár éve még Orbán is libsi volt.
2021. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Minden.


A kifejezést szitokszóvá tették az Egyszerű propaganda egyszerű embereknek!-elv alapján. Most meg mindent, ami pártunkéskormányunknak nem tetszik nekik, begyömöszölnek a liberális feliratú dobozba.

2021. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekem például semmi bajom velük , normális módon kell vitatkozni és kész.
2021. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#2 Na ez jogos!
2021. jan. 1. 17:21
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Semmi az ég egy adta világon igazából, csak épp politikai ellenfelek.
2021. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Leginkább azzal van a probléma, hogy a liberális kifejezés ma nem azt jelenti, mint egykor.


"most jön a csattanó: Ilyenkor amikor elítéli a fidesz és a fanok a melegeket olyankor mi van Szájer úrral?"


Mi lenne? Orbán nyilatkozott, hogy nem összeegyeztethető a Fidesz értékrendjével, amit Szájer tett, Szájer pedig bocsánatot kért, lemondott és a pártból is kilépett. Ha a pártnak van egy értékrendje, amit általánosságban a magáénak vall, azt még ettől nem fogja tudni garantálni, hogy egyéni elhajlások se legyenek a tagjai között.

2021. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lesz egy szélsőliberálisból szélsőjobbos? Mert orbán ezt hozta össze.
2021. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Migráns már nem lehet ellenség, mert nincs.


Brüsszel nem lehet ellenség, mert Viktor vesztett.


Soros nem lehet ellenség, mert nem csinál semmit.


Az embereknek adagolni kell, hogy a propaganda gépezet mehessen, különben összeomlanak.


Mindig kell kreálni egy fantázia ellenséget. A Fidesz csak ebbe jó: képzeletbeli ellenség ellen küzdeni. Valódi veszély esetén elbuknak (Lásd: vírushelyzet).


Jelenleg a belső ellenségeket kell elővenni választás előtt.


Kik lehetnek? Liberálisok, ellenzéki szavazók. Aki nem Fideszes az mind "ballibsi".


Bár a Fideszesek, akik ezt hajtogatják azt se tudják mit jelent az a szó, hogy "liberalizmus". De még a saját beállítottságukat se tudják.

2021. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

A Fidesznek semmi, ők csak meglovagolják a hullámokat, ahogy eddig.



A liberálisokkal az embereknek van baja.

Mivel, a liberalizmus testesít meg mindent, ami a nemzet ellentéte.

-Idegenek befogadása

-nemek számának, jellegének megkérdőjelezése

-kettős mérce

És még sorolhatnánk.


"cigány lives matter", ahogy mondta egy liberális képviselő, Donáth Anna.

2021. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

9:


Te se tudod mit jelent a liberalizmus. Hihetetlen mennyire lebutított az oktatás már. Nem a Te hibád. De normális szakirodalomba utána járhatnál.

2021. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!