Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik az a politikus akiről...

Melyik az a politikus akiről a legjobban elhiszed, hogy valóban a hazaért cselekszik, és nem a pénzért választotta ezt a szakmát?

Figyelt kérdés
Ha egyikről sem, akkor válaszd azt akiben a legjobban megbíznál.

2021. jan. 2. 18:04
A kérdező szavazást indított:
Cseh Katalin
Novák Előd
Jakab Péter
Dobrev Klára
Orbán Viktor
Hadházy Ákos
Karácsony Gergely
Kunhalmi Ágnes
Toroczkai László
Donáth Anna
61 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Politikus aki nem a pénzért választotta ezt a szakmát?

Tudtommal csodák nem léteznek, de világosítsatok fel ha tévedek :D

2021. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"A politika nem más, mint üzlet."


A hatalom megrontja a politikusokat, legyen a legkedvesebb, legőszintébb, leghazafisabb, legnagyobb aktivista, legnagyobb jogharcos..stb Ahogy hatalomba kerül bármelyik ember, hataloméhes és korrupt lesz, természetesen a mérték emberenként és országonként változó, de az alap tézis, mindig adott.

2021. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Pénzért ezt a sok mocskolódást.
2021. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 meszike91 ***** válasza:
81%
Kovács Gergely MKKP
2021. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Én behúztam Jakab Petit, ő néha magát is lejáratja, politikushoz nem méltó módon viselkedve is, de át akarja adni az ő szavazóinak az üzeneteit. Nem lehet nem szavaznék már rájuk, de tényleg mikor ország világ előtt cikisen produkálja magát ami még az ellenzék között is megosztó tud lenni, azt több mint valószínű hogy nem a pénzért teszi. Mint mondtam (és mondják mások is) megosztó a viselkedése, szerintem nincs az a pénz amiért csak úgy kiállna és bohócot csinálna saját magából, lásd pl a krumplis akcióját, de az ő szavazói üzeneteit, véleményeit továbbítja és ezért teszi amit tesz, mégha szégyen is néha egy politikusra nézve.
2021. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Én már csak Feriben hiszek. Akkor volt igazi demokrácia, kb osztrák szinten voltunk, minden jogállami szinten működött és még a csirkefarhát is olcsó volt a kisboltba. Jó hogy Feri ismét az ellenzék vezére, éljen a magyar szabadság, éljen Feri aki Orbánt elkergeti!


üdv Marika néni

2021. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Egyik sem.
2021. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Jakab Péter, egy igazi patrióta de egy nagy idióta, hogy egy rasszistát támogatott.
2021. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Dobrev Klára!
2021. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

#8


Aham, “nagy hazafi” azért volt tavaly egész Unió Kék alapon sárga csillaggal befestve térképpen, ha hazafi lenne, akkor NEMZETÁLLAMOK színeivel csinálta volna meg, nem a Római Birodalom színét használta volna

2021. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!