Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért éri meg miniszterelnökne...

Miért éri meg miniszterelnöknek lenni?

Figyelt kérdés

Ha valaki egy országot vezet bárhol a világban, attól kezdve nincs magánélete.

A boltba nem tud lemenni egyedül ha 1 kiló kenyeret kell vennie, mert mindig rettegnie kell mikor üti le valaki.

Ha szórakozni szeretne menni azt is csak a testőrei társaságában teheti.

Ha kiszeretne ülni a kertjébe sörözni egyet, akkor úgy kell megoldania, hogy senki se lásson be az udvarra, mert valaki bedob egy téglát.

Oké, jó pénzt lehet vele kaszálni, de én akkor se vállalnám be.



2021. jan. 3. 06:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%

Van, akinek hatalom és azzal visszaélés, maffiózók fejeként, van, akinek rátermettség, tudás alapú hivatás.

Gyurcsány az első, Orbán a második kategória.

2021. jan. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Gyurcsány mitől lennne maffiózó?

Ő még akkor is az emberek elé mert állni mikor miniszterelnök volt, le is köpték.

Orbán még a wc-re is a TEK társaságaba megy.

2021. jan. 3. 06:35
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Miért éri meg miniszterelnöknek lenni?


Mert barmikor telefonbetyarkodhatsz a 'forro droton' :)))

2021. jan. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Mert a büdös életben nem dolgoztál semmit, nem értesz semmi máshoz, strómanok útján iszonyúan meggazdagodhatsz és amúgy is hatalommániás vagy.
2021. jan. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%

Orbán még a wc-re is a TEK társaságaba megy.


Ez nem is olyan nagy szam ... engem is kisergetett mar rendor, amikor vizeletmintat kellett adni :D

2021. jan. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
#5: Ja, engem is kísért már rendőr a WC-re, de egy szavam sincs, mert legalább a bilincset levette arra az időre :-D
2021. jan. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem éri meg. Én biztos nem vállalnám. Aki képes rá hogy miniszterelnők legyen az másterületeken is képes lenne eredményeket elérni.
2021. jan. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Láthatod, hogy az ország vezetői olyan vagyont tesznek el maguknak strómanokkal, hogy a leggazdagabb magyarok közé kerülnek. Ezért éri meg.


"A boltba nem tud lemenni egyedül ha 1 kiló kenyeret kell vennie"


Te magadból indulsz ki. A gazdagok és a hatalmasok nem vásárolnak be maguknak, hanem kiadják a szolgáknak, hogy ilyen meg ilyen kenyeret hozzál. Esze ágában sincs boltba járkálni, én sem járkálnék, ha lenne, aki bevásárol helyettem.


"Ha szórakozni szeretne menni azt is csak a testőrei társaságában teheti."


A hasonszőrű gazdagokkal teheti, elit nyaralóhelyeken, stb. Ezeken a helyeken még testőr sem kell, mert csak az elit juthat be eleve.



"Ha kiszeretne ülni a kertjébe sörözni egyet, akkor úgy kell megoldania, hogy senki se lásson be az udvarra, mert valaki bedob egy téglát."


Közpénzből védik. Az utcájába sem szabad bemenni engedély nélkül, ki kerülne közel hozzá. A szomszéd milláradosok sem fognak téglát átdobni.

2021. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

A főkipcsakból kiindulva: a mani miatt, mások lealázása miatt, az "ellenfélnek" megmutatni, milyen "t×sebb vagyok", mint ő, karizmatikus lénnyel jól átb*i az embereket, mert ezt élvezik egyesek. És ha elfelejtettem volna, mert rossz a memóriám:):):

a mani miatt.

2021. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon hiteltelenné vált ez a poszt a köztársasági elnökkel és a legfőbb ügyésszel együtt. Nemkülönben az országgyűlés elnökét se tiszteli a lakosság nagyrésze. Semmi tekintélyük, csak a holdudvaruk ajnározza őket a nekik lehulló zsíros falatok miatt.
2021. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!