Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Bede Zsolt mégis kinek...

Ez a Bede Zsolt mégis kinek képzeli magát?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kell bemutatnom ezt az embert, egy magát újságírónak képzelő politikai fanatikus, exhibicionista valakiről van szó, aki-már bocsánat, de-olyan szinten ostoba, hogy az már intellektuális fájdalmat képes okozni. De, ha ez még nem lenne elég, nézzétek meg ezt a két cikket róla (amiket nagy eséllyel ő maga írt) egymás után:


[link]


Az igényesség természetesen NEM attól függ, hogy az ember mennyi pénzért vesz magának melegítőalsót-és felsőt, továbbá az ezzel való felvágás és önmagasztalás önmagában is visszataszító dolog. Ennek az embernek a "híroldala" még akkor is egy kritikán aluli, minősíthetetlen oldal lenne, ha félmilliós frakkban vonulna az utcán.


[link]


A cikk alján Bede nagy büszkén mutogatja a Jézust ábrázoló tetoválását, mintha ez bármit is bizonyítana az állítólagos "kereszténységével" kapcsolatban. Nem több ez, mint nevetséges exhibicionizmus. De a fenti cikk után nézve mindezt, engem elfogott a hányinger. Ez az ember még életében nem nézett tükörbe, én már inkább érzek iránta mérhetetlen szánalmat, mintsem ellenszenvet, mert ez már egyenesen szomorú, amit művel.


Ti mit gondoltok róla? Hogy akarhatja valaki egy Jézust ábrázoló tetoválás mutogatásával feltételezett morális fölényét bizonygatni, miközben a ruhadarabjainak az árával akar valakinek tűnni, továbbá a Vadhajtások nevű propagandaoldalán naponta gyűlölködik? Egyáltalán, hogy tudja valaki úgy kereszténynek hinni magát (mert szerintem ez az ember meg van győződve erről), hogy a Bibliából valószínűleg egy betűt nem olvasott el? Tehát igénye sincs arra, hogy jobban megismerje, miben is akar hinni, ki is Jézus, mit tanított, stb. Szerintem csak az olvasóinak akarja bizonygatni, hogy ő márpedig "keresztény", de egy tetoválás azért már túlzás ebből a szempontból.


Ti mit gondoltok erről?



2021. jan. 3. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Csak olyan ember, mint amilyenről ebben a kérdésben is szó van:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

2021. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
21%

Nem értem, ha nem tetszik az adott médium, miért olvasod a cikkeit?

Ha nem tetszik a cikkíró által leírt vagy elmondott dolgok, akkor miért hallgatod meg?

Én sem olvasok nyugatfényt meg zsúrpubit vagy ezalényeg-et, mert mindegyiknek undorító propagandaszaga van.

2021. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Tökéletes példája az átlag fidesz szavazónak.
2021. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Bede egymagában tökéletesen bemutatja a fidesz szavazók jellemzőit. Állkeresztény, konteóhívő és fanatikus akinek mindig vannak ellenségei. Egyébként Bayer mellett a legszánalmasabb alak akit látni a médiában. Komolyan rosszabb mint egy óvodás. provokátor akit egyszerűen nem lehet lerázni. Ha megnézzük azért baszogatja az ellenzékieket hogy idegességükben ejtsenek ki egy rossz megjegyzést vagy tegyenek egy rossz mozdulatot hogy aztán lehessen perelni őket. Ilyen volt a Hadházys videó. Addig provokálja amíg el nem indult a kocsival, aztán azonnal elkezdi hogy "segítség elütöttek, rendőrség". Egyébként a kedvencem amikor úgy írja a cikkben hogy "a vadhajtások szerkesztői" ami valójában egyetlen egy ember :D
2021. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Azt képzel, amit akar, neked semmi közöd hozzá.
2021. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös!


Végső soron valóban nincs közöm hozzá, nyilvánvaló, de amíg megosztja ezeket a nyilvánossággal, szerintem jogomban áll véleményt formálni róla.

2021. jan. 3. 17:16
 7/7 A kérdező kommentje:

2-es!


Szeretek több álláspontot is elolvasni, ez még nem jelenti azt, hogy ne lennének a másik oldalon is alacsony színvonalú, nevetséges oldalak. Mondjuk az ilyen szinten minősíthetetlen oldalakat nem érdemes látogatni, mert semmi haszna nincs, nem képviselnek ezek a propagandaoldalak semmiféle értéket, én is csak azzal a tudással lettem ezek alkalmankénti olvasgatása után "gazdagabb", hogy a magyar politika egy cirkusz, normális kommunikáció pedig csak elvétve fordul elő, előre megírt narratívák kinyilatkoztatásszerű hangoztatása és demagóg ismételgetése annál inkább, ami viszont nem képvisel számomra több értéket, mint egy legalja bulvármagazin tartalma.

2021. jan. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!