Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam tényleg követni...

Az állam tényleg követni szeretne minden embert, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ugye én fideszes vagyok , de ez a vakcina kérdés nekem is eléggé bizarr.

Elvileg chipet szeretnének belénk tenni, vagy egy mérget belénk fecskendezni, de még ez sem biztos..



2021. jan. 4. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Fideszes tórgernek lenni GÁZ. Tovább nem olvastam, krumplibogaram.
2021. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Persze-persze ... es megmondanad minek ehhez chip, vagy nanorobot? Marmint ha kovetni akarnak? Eleg ha a mobilodat kovetik ... ehhez nem kell chip meg nanorobot.


Es milyen mereg van a fantaziadban? Mit csinal az a mereg? Csak mert mar egy parszazezren megkaptak a vakcinat vilagszerte, de arrol nem szolnak a hirek, hogy gond lenne az oltottakkal.


Lehet fantazialni, meg hulyesegeket beszelni ... de nem kell felni a szuritol :)

2021. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha már van egy okostelefonod úgy követnek ahogy akarnak, nem kell hozzá microchip. Plusz gondolj bele hány féleképpen vagy már így is "számon tartva" a rendszerben. Adó szám, Taj szám, lakcím, van e-mailed, telefonszámod, bankszámlád házad, autód akármi.
2021. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha chipet szeretnének beléd tenni vagy követni szeretnének akkor szerinted a legjobb megoldás, hogy a vakcinába tegyék? :D Ha még fizikailag is kivitelezető lenne (ami nem igaz!), akkor se érné meg így megcsinálni.
2021. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Ezt szeretnek elerni ugy, hogy kozben meg azert demokracianak szeretnek hivni magukat.

https://www.youtube.com/watch?v=fMvBcOeW5tU

A kinaiaknal kerdes nelkul bevezettek, minket viszont ra akarnak venni, hogy a felelemtol rettegve beleegyezzunk.

2021. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

A világ minden kincséért nem írnék le olyat kultőremberek közt, hogy én fideszes vagyok.

Lejáratod magadat vele, testvérem.

2021. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
"Az állam tényleg követni szeretne minden embert" Marhául érdekli az államot hogy te mit csinálsz.
2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Tényleg.
2021. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
A vakcina meg külföldről jön ,nem az államtól.
2021. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha bizarr, szokj le a Fideszről. Meglátod számos egyéb mellékhatása lesz. Felszabadultabban élhetsz.
2021. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!