Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam tényleg követni...

Az állam tényleg követni szeretne minden embert, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ugye én fideszes vagyok , de ez a vakcina kérdés nekem is eléggé bizarr.

Elvileg chipet szeretnének belénk tenni, vagy egy mérget belénk fecskendezni, de még ez sem biztos..



2021. jan. 4. 13:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Igen személyesen Orbán Viktor fogja követni az embereket mind a 10 milliót egyszerre......

Szerintem inkább csapd fejbe magad, hátha megjön ami elment, de már nincs mit veszítened ne aggódj, hülyébb már nem lehetsz.

2021. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

Már rég követnek minden embert, és ehhez semmi szükség oltásban beadott chip-re.

Az okostelefon folyton ott van nálad, bankkártyával vásárolsz mindenhol, tele van minden térfigyelőkamerákkal.

Mégis mi az, amit ezzel a rendszerrel nem tudnának megoldani, de egy csippel igen? :D


Nem véletlenül vagy fideszes, na, a retard színvonaladnak pont megfelel ez a párt.

2021. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Az állam mia francért követne?

Fizess adót még TB-t, ennyi vagy

A telefonos még azt is tudja kivel sétákat, kivel hálsz. Hűséges vagy-e? A face még azt is, hogy fideszes vagy, meg miféle hálóval lehet bekerítenni.

Ha van Supershop kártyád és nő vagy, azt is tudják mikor menstruálsz, ha pasi vagy, akkor még azt, hogy mekkora a farkad, az óvszer méretéből... minek ide chip, még állam?

2021. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
Az 5G sugárzás bevezetésétől már eleve szétcseszik az emberek idegrendszerét, nem kell ide más méreg.
2021. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
???
2021. febr. 16. 22:39
 16/16 anonim ***** válasza:
14: Több hónapja 5G van itt. Azóta sincs semmi bajom...hm...mikor lesz? Lassan 6G jön.
2021. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!