Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Január 11-én vége a korlátozás...

Január 11-én vége a korlátozásoknak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 18:12
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
72%

Hetest miért pontozták le?


Nyolcas, hol vagyunk mi pénzügyileg No-hoz és sógorékhoz képest?

2021. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
43%

9: miről beszélsz...???


BAjorország: [link]


Max. öt ember (két háztartásból) találkozhat, üzletek zárva, se fodrász, se kozmetikus se más testi kontaktust érintő szolgáltatás nem lehet nyitva! stb. stb.

2021. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
68%

Bajorországban lehet, de a többi helyen kb az van, mint nálunk tavasszal Düsseldorf környékén. És nincs ilyen hülye éjszakai kijarasi tilalom, meg ilyenek.


De pl itt vannak polgári engedetlenseggel kapcsolatos telegram csoportok, ahol azok szerveződnek, akik kinyitnak januar 11-én korlátozástól függetlenül:


- Német: [link]

- Osztrák: [link]

- Svájci: [link]

2021. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
77%

Harter Lockdown van, méghogy nincs kijárási tilalom! Könyörgöm, miért hazudsz ekkorát, mikor egy kattintás, és tessék...


[link]

2021. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
17%

Ja, persze..


neten szerveződni.... fészbukkhuszárok... LOL

2021. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 árokpart ***** válasza:
75%
6-os Nem nem és nem milliószor le lett írva, hogy semmi köze a nyárhoz a második hullámnak. Hanem annak van köze hozzá, hogy ennek a járványnak ilyen a természete, hogy 3 hulláma van az első közepes, a második nagy és sokáig elhúzodó (november elejétől kb. mostanáig) és a harmadik hulláma beleintegrálódik az influenzajárványba, tehát ott már nem lesz szükség korlátozásokra még akkor sem lenne ha nem lenne rá vakcina, így meg már pláne nem lesz rá szükség. Nyáron 1-2 megbetegedés volt és az en mvolt járvány.
2021. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
75%
orbán életének lehetne már vége.
2021. jan. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
57%

16! Ezt gondold már végig, a vírusok nem olyanok mint a természeti törvények, hogy "ilyen a természetük" olyan nincsen, ezek akkor terjednek ha tudnak. Ha csökkentjük a kontaktok számát, akkor nem tudnak, ennyire egyszerű. Ha senki nem találkozna senkivel, akkor eltűnne pár hét alatt, nyilván ez nem reális, de így lenne. Ugyanígy, ha korlátoztuk volna a vírus terjedését, akkor nem lett volna második hullám, csak ugye ilyen tekintetben a gazdaság fontosabb volt, ezért volt az, hogy november 11-ig gyakorlatilag semmilyen korlátozás nem volt, pedig ekkor már brutálisan felfutóban volt az esetszám.

Az végképp nem értem, amit a harmadik hullámról meg az influenzáról írsz, amikor úgy tűnik mármint érteni értem, csak a logika nincs meg benne. Tehát lesz harmadik hullám és engedjük el, végezze a dolgát, hulljon a férgese, ezt mondod gyakorlatilag, hát szerencsére a többség nem így gondolkodik.

2021. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
19%
#9! Én Magyarországon sem tapasztalok semmilyen komoly korlátozást. Az én életemben ezek a korlátozások semmit nem jelentettek eddig.
2021. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
71%
#19 jó neked, gondolom munkanélküli vagy
2021. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!