Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy Orbán asszonys...

Miért baj, hogy Orbán asszonyságnak nevezte Karikó Katalint?

Figyelt kérdés
Kisújszálláson született, életét nagy részben ott tőltötte. Magyar hagyomány szerint asszonyságnak nevezzük. Miért háborodott fel ezen Szabó Timea?
2021. jan. 4. 18:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%
mert lekezelő, és akármi más, nem pejoratív szót is használhatott volna, pl kisújszállási születésű, származású. arról nem is beszélve, hogy nem is biztos hogy asszony (házas), meg ha az is, nem mindenki szeretné ha asszonynak hívnák, nekem pl a hátamon feláll a szőr ettől a szótól, pedig házas vagyok.
2021. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
Menőnek érzi magát a Vezír ezzel a "Messzi van a bekötőút" stílussal. Egyik szavával a fejlődésről nyáladzik, a másikkal meg vissza a múltba. De ő tudja...
2021. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
A Szájjelt hogy lehet szólítani?
2021. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
52%
Én szerintem Szabó Tímea saját magán kellene felháborodjon...arra naponta lenne oka. Szégyen az a nő!!
2021. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
24%

Ez a legújabb ellenzéki dili? Az nem volt baj, amikor Gyurcsány "öregecskedő" (ilyen szó amúgy nem létezik, mert vagy öregecske, vagy öregeskedő) feleségekről beszélt, akiknél minden férj fiatalabbat érdemelne? Az nem volt baj, amikor Niedermüller rémisztő képződménynek nevezte a fehér keresztény heteró férfiakat és nőket? Az nem volt baj, amikor Szanyi Tibor azt találta mondani, hogy Orbán Viktor felesége megellett? Az nem volt baj, amikor a kockafejű, alkeszképű, herélthangú Kéri László minden előzmény nélkül rémségnek nevezte Selmeczi Gabriellát?

Kifejezetten örülök az ilyen kínkeserves ellenzéki próbálkozásokon, mert legalább mellé lehet tenni a baloldaliak jóval sértőbb megnyilvánulásait. :)

2021. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
71%
Senki nem beszélt itt Gyurcsányról meg Niedermüllerről meg Szanyiról meg Kériről, nem értem miért próbálod terelni a témát. Ha te akarsz, írj ki róluk egy kérdést, ott majd róluk folyik a beszélgetés.
2021. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
57%
Mert O1G, punktum.
2021. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
29%

#16/17

Mikor ellenzéket rossz színben feltüntető kérdés van itt, akkor 10 válaszból 9 elkezd Orbánozni, ott mégsem panaszkodik senki ilyen dumával. #Kettős mérce.

2021. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
másért nem tudok felelősséget vállalni, én nem kezdek el orbánzni olyan kérdések alatt
2021. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
40%
Mert a Szabó Tímea műveletlen, olvasatlan nő. Nem ismeri valószínűleg az asszonyság szó értelmét.
2021. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!