Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szervezett orvosbűnözés és...

A szervezett orvosbűnözés és kormány zsarolási próbálkozása Daróczy-Gaál Ágnes riportja vagy csak sokat ivott vagy szívott és félre beszélt?

Figyelt kérdés
Nyilvány nagy arányú a védőoltásnak nevezett lötty elutasítása még az egészségügyben is, Daróczy-Gaál Ágnes, a Magyar Orvosok Szakszervezetének alelnöke az InfoRádióban azt javasolta hogy fizettessék ki az intenzív kezelés 14-21 millió forintját azokkal akik saját testi épségük védelmében szeretnék a löttyöt elkerülni...Ráadásul akkor amikor közismertt hogy az intenzív kezelés alá vont betegek 56% többé nem ébred fel, amaradék fele 1 éven belül meghal, a 7% pedig súlyos károsodással élhet tovább...

2021. jan. 4. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Az orovosokba vetett bizalom teljesen megsemmisült, és ezt tudják is és zsarolni akarnak
Még mnindig nem a téves terápiákról beszének hanem a felelőtlenekről akik menekülni akarnak a sintérek keze alól
Szégyen ez azn összes orvosra nézve
Azt hiszem ezt hívják sarlatánsának és zsarolásnak
18 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom, hogy nem magán egészségügy és magánnyugdíj van, és az ilyen szaréletűek fizetésére megy el a befizetett járulékom, amiért eddig sem kaptam szart sem, nemhogy ellátást.
2021. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1

Most meg még a szar ellátást is megvonnák...vicces...

2021. jan. 4. 18:57
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát amíg ezt a kormány nem intézi el(mármint azt, hogy ezt bevezessék) addig ez csak egy javaslat, ami olyan mint az összes többi.HA a korány ezt a javaslatot elfogadja és használja, onnantól zsarolás.Nyilván célt lehet vele érni, de amíg az oltást előállító cég nem vállal felelősséget a saját oltóanyagáért, addig az embereknek joga volna úgy dönteni, hogy nem akarnak élni ezzel az oltással.
2021. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ha valakinek kétsége volna itt a cikk

[link]

2021. jan. 4. 19:03
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem mi ezzel a probléma ?

Felelős polgárként hozol egy döntést szabad akaratodból. Nem kérsz oltást. Demokrácia van, jogod van hozzá.

Ezt követően miért várod el a társadalomtól, hogy a felelőtlenséged miatt 14 millió forintot költsenek rád a közös kasszából ?

2021. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Én maximálisan támogatnám, most kiderülne milyen tökös a "járványrealistaoltástagadómindmeghalunkavakcinától" társaság, nem csak élősködnének a normális többségen.
2021. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Így kell szétverni az orvosi ellátást

Itt a sintér sarlatán.. Itt még az orvosokat és egyébb személyzetet védi, de úgy látszik a betegekkel elfelejt foglalkozni...

https://www.youtube.com/watch?v=wXltspd0ETo

2021. jan. 4. 19:11
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Én voltam sürgősségi intenzíven még régebben a vírus előtt. Egy öregasszony ordított egész éjjel, hogy szarni kell neki. Egy lepedő volt felakasztva kettőnk között. Nekem vizelni kelett de fel tudtam kelni és leszedtem a monitor tappancsait magamról és kimentem vizelni. Majd visszafeküdtem. Reggelig senki nem jött be, pedig a szívmonitor ugye riasztana(???) a nővérszobán, ha nincs szívhang. A néni becsinált és pácolódtunk a szarszagban. Ez volna 14-25 millió.
2021. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Az én apum haldoklott (vírus előtt)az intenzív osztályon.Az ápolók közül az egyik azon oromkodott, hogy sokkal kevesebb beteg lesz az osztályon,az éjszakás orvos meg beszólt apámnak, minősíthetetlen hangnemben beszélt vele holott tudta mi a helyzet.Mikor rákérdeztünk mi volt ez,azt mondta hogy már úgyis mindegy nem?Na ez az ellátás kerül ennyibe.
2021. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

kb. 1,5 hónapja történt az eset itt Kecskeméten, kolléganőm mesélte, hogy idős édesanyját - már nem tudom miért-, de vmiért bevitték a kórházba. Hívta a kórházat, hogy melyik osztályra vitték, senki nem tudott semmit, vagy fel se vették a telefont, vagy az volt a válasz, hogy nem tudják, de érdeklődjön ezen-azon a telefonszámon, az egyik számon közölték hogy melyik osztályon lehet, aztán olyan 7-8 különböző telefonos próbálkozás után, kolléganő ismét telefonált a megadott telefonszámra, mondta a telefonba, hogy XYZ azon az osztályon van-e, mire egy férfihang csak ennyit válaszolt "Faszt." - aztán csapta a telefont...

Igen, ez a magyar színvonal.

2021. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!