Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pedagógusokat mikor fogják...

A pedagógusokat mikor fogják elkezdeni oltani? Nem akkor kéne visszaállni a jelenléti oktatásra, ha már a tanárok számára is elérhető lesz a vakcina?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
És mi van akkor, ha beoltják őket? A gyerekek meg nem szerepelnek az oltási tervben, pedig az iskolakból ők viszik haza.
2021. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok sem mind fogják magukat beoltatni
2021. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A tanárok között sem túl magas az oltási hajlandóság. Tudom. Van tanár rokonom, mellesleg én is középiskolás tanuló vagyok és nálunk a legtöbb tanár a jelenléti oktatás alatt nagyrészt sz@rt a védelmi intézkedésekre kezdve azzal hogy nem izgatta őket az aki nem viselt maszkot (azért kivétel van).

Másrészt a tesztelésre is alig mennek el ebből következik.


Szóval semmit nem érnél ezzel mert a tanároknak mindegy van-e vakcina vagy nincs mert úgyse kell nekik.

2021. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korábban a kölköket oltották be először minden nyavalyára, azután a pedagógusokat ha szükség volt erre. Nem világos ez az egész hogy akkor most mi van. A fiatalok körében terjed, ők jobban hordozók és bennük lappang akkor miért kell fordítva csinálni mindent.
2021. jan. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tanár vagyok, fiatal, 28 éves. Szívesen beoltanám magam, másokért, csakhogy... én utoljára vagyok a sorba. Erről ennyit.
2021. jan. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem gyerekeknek szánt vakcina és nem is a gyerekeknél alakul ki súlyos betegség miatta. Emiatt nekik nem is szabad beadni.


De amúgy igen, fizikai jelenlétes oktatást csak akkor lenne (normálisan) szabad megindítani, ha minden tanárnak aki akarja, lehetősége legyen bevenni a vakcinát.


Persze nyilván szívás a szülőknek, nagyszülőknek akik esetleg elkaphatják az iskolás gyereküktől a vírust.

2021. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó pont nem mert ha a nagyszülők veoltatjak magukat akk ők már védettek így nekik mindegy lesz hogy az iskolás unoka be van-e oltva.
2021. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, de ahhoz először elérhető kell legyen széles körben a vakcina. Viszont fontos volna ha legalább a jelenléti oktatás visszatérne minél hamarabb
2021. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!