Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a Mi...

Mit szóltok hozzá, hogy a Mi Hazánk Mozgalom véget vetne a lezárásoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezzel bizonyára nagy támogatottságra fognak szert tenni.



2021. jan. 5. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
26%

Még annyi!


Nem örülök a kijárási korlátozásnak, sőt emiatt nem tudok találkozni több ismerősömmel sem, de ha folyton csak a kifogásokat keresném semmire nem mentem volna az életben.

2021. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
31%
Te nem vagy normális, fél óra futááááás?? Az mégis mi? nem csoda hogy ir-es vagy. Egy rendes kiadós home office munkanap után fél óra az annyi mint halottnak a puszi. Másfél óra mozgás, minimum!
2021. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
0%

#62! Az a válaszoló, akire reagáltam azt írta, hogy két óra kell ameddig munkába ér.


Ha home officeban vagy egész nap, akkor mehetsz két órát is futni mert nem kell utazni.


A mozgást nem csak az utcán lehet végezni.


kifogáskeresés, kifogáskeresés.

2021. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

63!


Látom gond van a matekkal vagy a nyelvtannak. :)

2 óra elmegy a munkába járásra != munkába ér

2021. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:

Értelmetlen itt az edzésről vitatkoznu, mert az otthoni edzés alapból nem ér lószart sem.

Fogytam 5 kilót, elsorvadnak az izmaim, ennyit ér a szaros otthoni edzésetek

2021. jan. 8. 15:18
 66/67 anonim ***** válasza:
100%

Mekkor a szobád/lakásod 65-ös hozzászóló? Mert ezt sem értik ám. Betesznek még tengerimalacot is akkora ketrecbe ami sokkal nagyobb a testéhez képest, mint amit embereknek akarnak bevezetni.

Szükségünk van térre. Amúgy szerintem a 63-asra ne figyeljetek. Szerintem ő pl lidl-ben vagy tescoban az árufeltöltők főnöknője, és az a kedvenc szava hogy kifogáskeresés. Egyszer hallottam mikor bent volt egy kisfőnök mindenkit kiosztani a boltban, hát szegény dolgozók, amit ők ilyenkor bírnak türelemmel...

2021. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%

63 Ha nem gond enni is szeretnék, mert azt te ne akarjad hogy én éhesen menjek futni....AZ senkinek sem jó :DDD

Szar lehet neked megszoktad hogy főnök vagy, aztán itt anonimban ezt nem tudod alkalmazni.

2021. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!