Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek a fideszes...

Egyetértetek a fideszes Szentesi Zöldi Lászlóval abban, amit a DK és a Momentum szavazóiról mondott a HírTV Sajtóklub című műsorában korábban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ll-FCha6liI&t=1138s

„Gyerekek ez nagyon egyszerű. Van egy család, ahol a nagyfater még munkásőr volt, még él és ő a DK-ig lát el, ...[amire]... leszavazott [...] vitte a kisunokáját, aki pont olyan mint ő csak már a 21. században él, annak meg a Momentum jutott.”



2021. jan. 5. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
#10 Most mutattam meg neked azt, hogy 17 éve a nyilvánosság megismerheti ezeket az iratokat. Mit akarsz még ezen felül?
2021. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
A Kisz-titkároknak sosem állt érdekükben felfedni az ügynökaktákat.
2021. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

10

DE nem az "ügynökök" aktáit kéne látnunk, hanem a tartótisztekét meg azokét, akik önként, aláírás nélkül is meggyőződésből jelentettek.


Akik eddig saját maguk megmondták, hogy aláírták, hogy ügynökök lesznek -mint pl. a Csurka-, azok vagy nem jelentettek, vagy úgy és olyan dolgokat, ami már nem volt aktuális.


És mit csinálnál az olyan emberekkel, akiket a családtagjaikkal zsaroltak meg, hogy aláírjanak? Hogy a súlyos beteg anyjuk kaphasson nyugati, devizás gyógyszert? Vagy az elvált embert a gyereke láthatásával?

2021. jan. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

"Most mutattam meg neked azt, hogy 17 éve a nyilvánosság megismerheti ezeket az iratokat. "


A saját rokonságodhoz férhetsz hozzá, illetve HA kutató vagy, akkor a többihez is. Én nem nézhetek bele az Orbán csaslád múltjába.

2021. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!