Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kényszerítik oltásra az...

Miért kényszerítik oltásra az egészségügyi dolgozókat illetve szociális otthon dolgozóit sok helyütt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Van több ismerösöm, röviden az volt a választásuk hogy vagy beoltatják magukat vagy valami indokkal ellesznek küldve később. Szóval többségük aláírta hogy "önkéntesen" saját felelősségre fel veszik az oltást és hamarosan sor is kerül rá sőt vannak akiket már oltottak. Főleg egyházi üzemeltetésü intézményekben van ilyen, de érdekes a hírekben erről nem lehet hallani.

2021. jan. 6. 13:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%

Az egeszsegugyben dolgozoknak hivatali kotelesseguk, hogy ilyenekben reszt vegyenek, csak ma ez a demokracia es jogallamisag baromsagok miatt ugy kell csinalni mint ha onkentes lenne.


Virustol fuggetlenul, ha bekeidoben olyan helyre utazol ahol megfertozodhetsz valami helyi nyavajaval, elotte be kell oltatni magad kulonben oda sem mehetsz.


Nem kell ezt a vakcina temat tullihegni ... kell, hogy belegyenek oltva az emberek! Kell es kesz, kulonben nem lesznek feloldva a korlatozasok. Lehet donteni ... maradjanak a korlatozo intezkedesek, vagy oltas. Nincs koztes allapot.

2021. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
El lesznek küldve??2021-ben,amikor lasszóval fogják még a hullatologatókat is?tíz eü dolgozóból tízen körberöhögnék a fenyegetőzőt..szóval vagy te hazudsz kérdező,vagy téged tréfáltak meg.nyugoggyá le.
2021. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Akkor inkább ne legyenek feloldva a korlátozások, de a vakcina nem kell.
2021. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

12-es

Szabolcs megyéről van szó, itt sokan örülnek ha van munkájuk.

2021. jan. 6. 14:56
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Nincs olyan hogy KELL egy jogállamban!Ilyet max egy háború indokolhat,vagy egy pusztító tömegjárvány(a covid messze nem az,)idegenek támadása,élelem/vízhiány ami a létezést fenyegeti stb..
2021. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%
Én azon röhögök igazán, hogy azok, akik itt a legnagyobb oltástagadók fognak pár hónap múlva arról magyarázni, hogy "kezdetben én is ellene voltam, de mikor láttam, hogy milyen hasznos beadattam magamnak".
2021. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%

"Nincs olyan hogy KELL egy jogállamban!"


Tehát ha valaki félholtra ver, azt sem szabad megbüntetni, mert nincs olyan, hogy be KELL tartani a törvényeket meg a rendeleteket egy jogállamban, értem...

2021. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%
Bekeidoben mindenki a surgossegin ul, mert kereszben allt egy fing benne ... most meg fel elmenni egy injekciora!? :))))) Rohejes!
2021. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%
19) te meg a hozzád hasonlók magukból indulnak ki.Ti féltek még a könnyed esti szellőtől is,azért emlegetitek a félelmet folyton.Borzasztó lehet így élni, félelemmel telve nap mint nap.
2021. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19! Figyelj miért is nem akarja az itteni hiszti banda beadatni az oltást?

Mert ilyen bátor? Ja nem, mert fél tőle. Borzasztó lehet így élni, félelemmel telve nap mint nap, félve még egy védőoltástól is.

2021. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!