Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért telepíti be a...

A kormány miért telepíti be a Kínai Kommunista Párt felügyelete alatt álló egyetemet Magyarországra? Most Orbán kommunista lett?

Figyelt kérdés

Az egyetem nyíltan kommunista eszméket hirdet, kommunista ideológiai agymosás megy rajta ezerrel, rádadásul hatalmas egyetem, sok ezer hallgatóval! Valami 800 millió forintot adott nekik a kormány miután betelepítette az egyetemet.

Ez most mi??? Eddig azt hittem, Orbán kommunista ellenes. De már újabban szimpatizál egy kommunista diktatúrával?

Eddig is gyanús volt, hogy Putyinnal bratyizik...de ez most már tényleg durva.



2021. jan. 6. 16:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Ha valóban azok, akkor legalább nem liberálisok. Fontos, hogy minél kevesebb liberális fiatal legyen az országban.
2021. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
1: szóval Orbánnak már a kommunisták is jók, csak ne liberálisok legyenek?
2021. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Ezt is mondta már: "A miniszterelnök válaszában így fogalmazott: „a nyolcvanas években nem a diktatúra ellen harcoltam, hanem azok ellen, akik csinálták a diktatúrát, ezek pedig az ön párttársai voltak”."


[link]


Ezt nehéz nem úgy érteni, hogy nem a diktatúra zavarta, hanem hogy nem neki kedves emberek csinálták a diktatúrát.

2021. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
Mi ez a kettősség? A CEU miatt meg hogy sírtatok!
2021. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 hollófernyiges ***** válasza:
89%
A Fidesz fő ellenségei közé tartoznak a kommunisták meg a muszlimok, erre kommunista meg iszlamista egyetemet nyitnak Budapesten. Szegény Örkény, ha ezt megérhette volna.
2021. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
Na végre! Reméljük, nemsokára orosz finomság is érkezik, hogy tudjatok műhisztizni.
2021. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
#4 Van, aki a normális egyetemet sajnálja, és van, aki a kínai kommunista egyetemnek örül.
2021. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
6: lassan a KGST-t is visszaállíthatjátok, fideszes elvtárs.
2021. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
4%
Nem tűnt fel, hogy Magyarország és Kína barátok? Az már a te gondod, hogy neked nem tetszik, attól még ez így volt, sőt: így is marad. Tudod, ott nem csak támadni meg gyalázni tudnak minket, mint a kedvenc Brüsszeletekben. Oda csak a hazaárulók vonzódnak, míg folyamatosan gyaláznak minket. Itthon immár 11 éve a Fidesz van hatalmon és ez még hosszú-hosszú-hosszú-nagyon hosszúúú évekig így lesz, barátkozzatok meg vele.
2021. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
#9 Embert barátjáról, tartja a mondás. Egyeseknek a demokratikus nyugat, másoknak a kommunista Kína a barátja. Én maradok a nyugatnál, inkább maradjunk a demokráciánál, mint a kínai egypártrendszer felé haladjunk.
2021. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!