Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez reprezentatív lenne?

Ez reprezentatív lenne?

Figyelt kérdés

Megjelent előttem egy hirdetés a Facebookon, "Kövesd a fideszt Instán is!".


Jelen állás szerint:


- 1439 kiröhögő fej

- 1253 lájk

- 38 imádom

- 18 ölelés vagy mi az

- 103 dühös

- 5 csodálkozó

- 4 síró


Lehet, hogy ez többet mond, mint egy közvélemény kutatás?


2021. jan. 7. 14:09
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
10, miért, neked van valamid alátámasztásul, hogy nem így van, hmm?
2021. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Nem én tettem az állítást, nem rajtam van a bizonyítási kényszer. De ha ezt magyarázni kell, bizonyára már megint egy általános iskolással keveredtem vitába.
2021. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Bizonyítási kényszer??? :D :D :D Nem a bíróságon vagyunk. Túl sok krimit nézel. Ráadásul a 11-est nem is én írtam, te zseni (9-es vagyok).
2021. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Bizonyítási kényszer. He-he. Ezek a fideszesek minél idegesebbek, annál viccesebbek.
2021. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Alacsonyan szállnak a nullák a fideszes proliknál. :)
2021. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Jaja, azt írja fideszes: "- Én írtam hamarabb, hogy bizonyítsd!". Pont mint az oviban. Nem baj, had rettegjenek csak 2019. október 13, majd amerikai elnökválasztás után eljön az ő idejük is hamarosan.
2021. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Ez megint egy témába vágó ostobaság lesz (reprezentativitás). Ugye nem gondolod komolyan, hogy attól lesz valakinek igaza vagy nem igaza, hogy melyik szekta hány prolit tud ráereszteni a downvote-ra? :) Amíg ezek a dolgok nem mennek készségszinten, addig választást nyerni sem egyszerű ám. :(
2021. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
#17. Oké, ti tényleg gyerekek vagytok. Ha nem, akkor nagyon nagy baj van. Nem a sorrend számít, hanem az, hogy az *állítást* kell bizonyítani, nem azt, ha az állítás nem igaz. Középiskola 9. osztályban ezt legkésőbb elmagyarázta a matektanár, de ha egyszer nem figyeltél, akkor mondhat bármit, nem igaz? :)
2021. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
Itt nincs downvote, fideszes. Összekevered s disqusszal. Downvote az 2022-ben lesz, nektek. ;)
2021. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig a vak is látja, hogy két azonos nézőponton lévő óvodás szavazgatja le, akivel nem egyezik a véleménye, egymást pedig fel. Úgyhogy nyilván igazuk is van, hiszen többen vannak. :D Igen, ha ennyit értetek a reprezentativitásból, akkor én már nem sokat segíthetek.
2021. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!