Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen szélsőjobbos politiku...

Az ilyen szélsőjobbos politikusnők miért nem a férjezett nevükön politizálnak?

Figyelt kérdés

Dúró Dóra, Budaházy Edda, Novák Katalin... Nem úgy mutatnák a legjobb, leghitelesebb példát a szavazóiknak, ha legalább valami “Novák Elődné” vagy ilyesmi néven politizálnának a lánykori helyett, mikor a házasságot szorgalmazzák? Vagy legalább B. Eddának is 3+ gyereke lenne? Sosem értettem, az ilyenek miért értelmiségi háttérrel, 2+ diplomával és több beszélt nyelvvel a hátuk mögött (itt Novák Katalinra gondolok) politizálnak, miért nem gyesen otthon ülő háziasszonyok?

Vagy ha ennyire fontosak a magyar közéletben, akkor miért Sarka Katára, Rogán Cecire vannak elköltve a magyar adóforintok? Budaházy Eddából pl. miért nem csinálnak jó nőt?



2021. jan. 7. 21:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Azt én sem értem, hogy mit keresnek ezek a munka világában. Mégha fel is nőnek a gyerekek, akkor is kell valaki otthon, aki rendbe tartja a házat, megfőzi az uraságnak a vacsorát. Eddának amúgy hány gyereke van?
2021. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

2 van neki. Egy drogos lánya, meg egy sityisutyizó fia. Anyaságból mindenképpen megbukott.

Nem tudom... Azt hinné az ember, hogy olyan politikusnők szorgalmazzák a családpolitikát, akikről nem feltételezem, hogy hazaérve artikulálatlanul lenyomnak egy skizofrén rohamot a tulajdon gyerekeik előtt.

2021. jan. 7. 21:36
 3/24 Babafarkas ***** válasza:
21%
Semmi közöd hozzá. Úgy csinálják, ahogy ők jónak látják. Egyébként a felsoroltak közül egyik hölgy sem szélsőjobbos (nem mintha ez egy szitokszó volna), valamint a magyar politikai paletta legkellemetlenebb, legfelvállalhatlanabb és legcikibb női pont a ballibsik között vannak. Ott tessék kapirgálni a földön fetregnő, ajtónak rohanó, abortuszon röhögcsélő, szexuális zaklatással megvádolt, alkoholista, folyamatosan a szájukból mérget fröcsögtető, gyermekellenes, magyarellenes, a gyűlölettől napról napra ráncosabb és eltorzultabb fejű nők között ("nők" közöttt). Hiába próbálták anno meghurcolni Kövér Lászlót, tökéletes helyzetképet adott róluk - bár szerintem túl finom volt.
2021. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne közöm hozzá, ha ők is kotorásznak az emberek hálószobájában?
2021. jan. 7. 21:45
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
#4 Nem teszik. Pont ezt nem fogjátok fel, hogy éppen azt akarják hogy TI ne hozzátok ki a hálószobából ami oda való, mert magánügy és senkinek semmi köze hozzá - minket meg nem is érdekel.
2021. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%

És ha más ordenáré, te se szeretnél kimaradni, igaz?

Azt még érteném, ha egy politikai szemlélettel van valakinek gondja, de hogy mi köze van ahhoz, ki milyen nevet visel?... Ráadásul mi köze a névviselésnek a politikához...

A tudomány kimutatta, hogy aki ilyeneken rugózik, ott komoly problémák vannak az agyműködéssel.

2021. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem vagyok meleg. Csak ha ilyen náci eszméket vallanak, akkor egy “erős ember” oldalán kellene, hogy Eva Braunok legyenek, nem?
2021. jan. 7. 22:09
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha azt vallom, hogy a nő a konyhába kikötött rabszolga legyen 24/7 terhesen, akkor példát mutatok, nem?
2021. jan. 7. 22:10
 9/24 A kérdező kommentje:

[link]


Szóval egy ilyen embernek, mint Edda, nincsenek agyi problémái, de nekem, aki rákérdezek, hogy miért nem mutatnak hiteles példát a választóknak, nekem igen?

2021. jan. 7. 22:12
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Értjük kérdező, ostoba is vagy meg hülye is, nem kell folytatni tovább, teljesen világos.
2021. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!