Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vírus kapcsán mással is...

A vírus kapcsán mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Apukámat tegnap előtt tolták be a covid osztályra a kórházban, miután a félévi kontroll vizsgálatán köhögött párat. Ki sem engedik, és persze csapják is hozzá a statisztikához, hogy még egy covidos beteg... Szerintem ez felháborító. Eddig sem pánikoltam a vírustól, akármennyire is az a cél, de ez már felháborító. Fogalmunk sincs mikor engedik ki, és ha eddig nem volt beteg, ott bent majd biztos elkap valamit...

2021. jan. 8. 16:46
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Ha csak kettőt köhög nem fektetik be.
2021. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Már ne haragudj, elég hihetetlennek tűnő a sztorid. Én tavaly ősszel kétszer is covidszerű tüneteket produkáltam, még szóba se jött a teszt, egy rokonom agyvérzést kapott, majd bent a kórházban megkapta a vírust, aztán két nap múlva hazaengedték, szembe szomszédom idős férfi volt, 2 vagy 3 hétig feküdt otthon covidszerű tünetekkel, de 2-3 hétig nem jött ki hozzá a mentő, csak akkor, mikor már fulladt, el is hunyt. Szóval eléggé hiteltelen ez a sztori, de lehet, hogy megtörtént. Viszont a magyar viszonyokat ismerve, kötve hiszem, hogy ennyi miatt valakit covid osztályra zárnának, meg ez a statisztikás duma is eléggé lerágott csont.
2021. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Húúú kérdező az igen.

Mégiscsak bebizobyosodik amit eddig is sejteni lehetett hogy mesterségesen növelik az esetszamot meg pánikoltatnak.

2021. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Hihetőbbet kamuzz.
2021. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Az egyes, és az én válaszom feltűnően le lett pontozva, ennél nagyobb bizonyíték nem is kell rá, hogy ez egy kamu, provokáció. Ne dőljetek be neki!
2021. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Kérdés jelentve!


ok: Egyértelműen csak kitaláció


Én túlvagyok a covidon, majd meg fulladtan, nem toltak be sehová, itthon voltam, igaz kérdezték, hogy akarok-e kórházban helyet, ahhoz, hogy covid osztályra kerülj ambulánsan, neked kell jelezni, hogy olyan rosszul vagy, hogy igényled az elhelyezést, meg kell hozzá egy covid teszt, ami pozitív.


NE KAMUZZ!

2021. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
37%
Bocsi, de nem tűnik túl valószínűnek, hogy ilyen történt, annak ellenére, hogy a jávány szerintem is fel van fújva. Én max csak olyanról tudok, hogy valaki nem covidban halt meg, mégis ezt írták a papírjára.
2021. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Kitaláció, trollkodás, kamu.


Csak ennyit akartam hozzáfűzni.

2021. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!