Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt élő külföldi állampolgár...

Itt élő külföldi állampolgár hol és hogyan tud regisztrálni covid oltásra?

Figyelt kérdés
Ha például érvényes tanulási vagy munkaszerződése van, fog kapni oltást?

2021. jan. 9. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyetemen, főiskolán kollégiumban lakik, akkor ott kell megkérdezni. Gondolom, a kollégiumnak van orvosa. Vagy ahol lakást vett ki, ahol lakik, ahova ideiglenesen be van jelentve, ott jelentkezzen a körzeti háziorvosnál.
2021. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Kötelesek ellátni, beoltani. Akinek munkaszerződése van, annak TB-je is van.
2021. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Örüljön, hogy nem kötelező! Nem kell félni, gondoskodnak róla, hogy nehogy valaki lemaradjon!
2021. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neki is a magyar oldalon kell regisztrálni? Gondoltam, ha máshogy nem megy beregisztrálom mint magyar barát és elkísérem fordítani ha sorra kerül.
2021. jan. 9. 09:35
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Egy magyarul nem beszélő külföldit szeritned mikor fognak beoltani? A sor legvégén, szóval nem kell kapkodnod.


Ha oltást akar menjen haza

2021. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5, nyilván jó sokára de itt dolgozik és költi a pénzét növelve a GDP-t, akkor már megérdemli, hogy őt is beoltsák itt.
2021. jan. 9. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezőt mennyiben érinti a dolog? Külföldi állampolgár, illetve határon túli magyar, aki itt tanul?

Amúgy megérdemli, mindenki, aki kéri, enyémet is megkaphatják, és még nagyon sok emberét, aki nem kéri azt a katyvaszt!

2021. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy külföldi barátom kérdezte... itteni vagyok
2021. jan. 9. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!