Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Teljesen megbuggyantak manapsá...

Teljesen megbuggyantak manapság az emberek? Egyesek miért sóvárognak az után, hogy a maradék szabadságukat is elvegyék tőlük?

Figyelt kérdés
Eddig az emberek szabadságra vágytak, az utóbbi évben viszont ez teljesen felborult. Egyesek véres szájjal követelik hogy legyen minnél több korlátozás, lehetőleg teljes kijárási tilalom. A pártok már azzal licitálnak egymásra hogy ki vezetne be szigorúbb korlátozásokat, mert az embereknek ez kell. Ez még csak nem is a félelemről szól, mert aki fél, otthon tudna maradni korlátozások nélkül is. Mégis mi élvezetes abban, ha az ember korlátozva van? Miért élvezik egyesek ennyire fanatikus módon ezt a helyzetet, hogy még ennyi sem elég nekik?

2021. jan. 9. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
"Egyesek véres szájjal követelik hogy legyen minnél több korlátozás, lehetőleg teljes kijárási tilalom." Esetleg forrást is linkelnél, hogy leyen alapja a hülyeségednek?
2021. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert jó otthon lenni.Hozzászokik az ember és azután nem akar már mást.Adják az alapjövedelmet,néha elmegyünk a boltba és kész.Ez a gondtalan élet.
2021. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1. Nem kell ahhoz link. Csak lépj be Facebookba és keress egy tetszőleges járvánnyal kapcsolatos posztot. Nem lesz nehéz, valószínűleg már az első ami szembe jön olyan lesz, de legrosszabb esetben is a harmadik. Na ott olvsgass kicsit a kommentek között. De még talán olyan messzire sem kell menni. Itt gyakorin is vannak jó néhányan, akik valamiért irtóznak a normális élettől és szurkolnak hogy örökre így maradjon minden.
2021. jan. 9. 12:41
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Ez így marad örökre, éljen a Great Reset.
2021. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2. Hát, te tudod. Nyilván mindenkit más tesz boldoggá. Én idős koromban a halálos ágyamon majd egyéb dolgokra is vissza szeretnék emlékezni azon kívül hogy otthon ültem meg boltba jártam. De semmi akadálya hogy bárki is így éljen akinek ehhez van kedve. Viszont ezt meg lehet tenni úgy is, hogy közben a többi ember nincs korlátozva.
2021. jan. 9. 12:47
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem lépek be fészbukra, mert nem érdekel, hogy tudom, hogy 9 millió ember között van olyan, aki a saját lakásában szemetet halmoz fel, van olyan, aki az életét áldozná orbánért, van aki az életét áldozná gyurcsányért, van aki szerint a vakcinával chipet oltanak az emeberekbe, van aki szerint a Föld lapos... nem sorolom. Ha te néhány fb komment alapján messzemenő következtetéseket vonsz le, akkor az a te bajod.

Vannak, akik azért szeretnének szigorúbb korlátozásokat, hogy cserébe ne kelljen bezárva lenniük fél évig, csak mondjuk 2 hónapig, van aki meg lesz*rja, hogy embereket fertőzhet meg és ölhet meg azzal, ha nem hord maszkot, de nem érdekli. Ha neked nincs jobb dolgod, mint fb kommenteket olvasgatni és abból következtetéseket levonni, akkor tedd azt.

Az meg, hogy szerinted az, aki szigorúbb korlátozásokat akar, az irtózik a normális élettől, az téged minősít és a tájékozatlanságodat.

2021. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kértél forrást, majd pedig leszarod a forrást.

Igen be lennénk zárva 2 hónapig. És aztán? Jönne a jó tündér és elvarázsolná a vírust? Utána rövidesen minden kezdődne elölről és újra be lennénk zárva 2 hónapig. Inkább legyen állandó, de kis mértékű korlátozás, mint teljes, 2 hónapig tartó kijárási tilalmak hullámokban.

2021. jan. 9. 13:02
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Azt hittem, valami cikkre, felmérésre hivatkozol, azért kértem forrást. Az, hogy néhány vadidegen ember mit írogat unalmában a fb-on legkevésbé sem érdekel.

Ha 2 hónapig nem terjedne a vírus mert az emberek nem terjesztenék és a betegeket és fertőzötteket mind sikerülne elkülöníteni és akár meg is gyógyítani, akkor szerinted honnan terjedne a vírus?

2021. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Itt a gyakorin is sokan követelik a teljes lezárást. Hihetetlen, hogy még nem talalkoztál ilyen hozzászólással. Ha ismét belefutok, belinkelem.

És, hogy a kérdésre válaszoljak: bekajálják azt a sok hülyeséget, amit a média terjeszt. Gondolkodás nélkül beveszik, hiszen készen kapják az információt.

Így mûködnek a megerôsítések is: sokszor állítanak valamit, azt elhiszik.

Teljesen jogos a kérdés, terveztem én is feltenni. Köszönöm!

2021. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Örülök, hogy vannak ilyen tisztánlátók, akik nem olvasnak semmmit fészbukon kívül és ígyis meg tudják állapítani, hogy mi az igaz és mi nem. Mindenféle orvosi, biológusi, stb. képzettség, tudás nélkül egyszerűen megállapítjátok, hogy mi az igazság, mi jó és mi haszontalan. Fantasztikus! Ilyen képességekkel biztosan milliárdokat kerestek havonta.
2021. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!