Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orban Viktor melletted...

Ha Orban Viktor melletted menne el a jardan koszonnel neki? Vagy hogy koszonnel neki?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 20:10
1 2 3 4
 11/35 bbenjoe ***** válasza:
91%
Nem vagyok pesti, de emlékszem amikor egyszer sétáltam el a Széll Kálmán térről és egyszer csak szembe találtam magam az épp telefonáló Schiffer Andrással. Úgy kikerekedett a szemem, hogy nem bírta nézni és elfordult :D
2021. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 mindentudó99 ***** válasza:
86%
Persze. Itt felénk van még jó pár volt besùgó pártkatona. Már nyugdìjasok. Nekik is köszönök pedig nem feltétlen érdemlik meg a tiszteletet. De hát agyon nem csaphatom őket.
2021. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen köszönnék.

Egy Radics Petitől átvett karomkodassal.

2021. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt. Ne vagyok az a tiszteletet megado egyén, aki mert az a másik doki, jiniszter rendőr, stb, csak emiatt hajbókolnék neki.
2021. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
Bemorzsolnék neki egyet.
2021. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan Orbánnal nem, de Lázárral többször is találkoztam, legutóbb kutyasétáltatás közben botlottam bele, mikor épp végzett a tenisszel, nem köszöntem neki, pedig elég közel haladtam el mellette.

Ő elvárja, hogy mindenki előre köszöntse, egy szolid fejbólintással szokta viszonozni, de előre senkinek, az idősebbeknek sem szokott köszönni. Gimis voltam, mikor frissen megválasztott polgármester lett, még nem ismerte senki országosan, és a helyiek közül sem ismerte fel az, aki nem követte a politikát. Az idős nagymamámat kísértem ki a temetőbe, mikor pont szembejött Lázár, napszemüvegben, vállán hátravetett zakóval, én felismertem, de a nagymamám még nem ismerte (nem is igen politizál), illetve belemerült egy történetbe, így közeledtünk egymáshoz lassan, andalogva. A napszemüveg ellenére is tisztán látszott, hogy minket figyel. Mikor egymás mellé értünk az egyébként keskeny ösvényen, illedelmesen köszöntöttem, amit némi fáziskéséssel, leereszkedő mosollyal a szája szélén viszonzott, de csak nekem. A nagyim ugyanis - észre se véve az "idegen fiatalembert" - nem köszönt neki. Akkor még nem foglalkoztam a politikával, de számomra egy pökhendi, és felfuvalkodott személy benyomását keltette az egyébként akkor még a városban is alig ismert ember, aki épp csak előbújt Rapcsák mögül. Azóta többször is volt alkalmam találkozni vele, bemutatásra is sor került, de nem változott róla a véleményem.

Ellenben a mostani polgármester közvetlen, emberközelibb figura. Gyalog jár a munkahelyére, ami a viszonylag kis táv ellenére hosszú időbe telhet, mert az utcán boldog-boldogtalan leszólítja, mindenkivel elbeszélget, mindenkit meghallgat. Az idősebbeknek és a hölgyeknek az illemnek megfelelően előre köszön, másokét viszonozza, anélkül, hogy hangjába önhitt gőg vegyülne. Neki mindig köszönök.

2021. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem köszönnék neki, de nem is szólnék be. Nem válnék hirtelen orbán ellenesből pitiző pincsivé csak mert személyesen találkoztunk. Inkább kerülném a kontaktust amennyire lehet.
2021. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
62%
Jó napot kívánok, miniszterelnök úr!
2021. jan. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megkérdezném, hogy fej vagy gyomor?
2021. jan. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
92%
Simán elsétálnék mellette, nem mellesleg elég valószerűtlen az ilyen eset, mivel gondolom még a wcre is testőrök kísérik, és nemhogy mellé közvetlen, de még 10 méterre sem jutsz mellé.
2021. jan. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!