Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, csalódottak...

Ellenzékiek, csalódottak lesztek, ha az összefogás ellenére negyedszerre is csúnya vereséget szenvedtek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen.Bar ez senkit se lepne meg gondolom,mert ha a fidesz veszítene, akkor az ő szavazók is csalódottak lennének.
2021. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Persze, hogy csalódottak lesznek, én is az lennék, ha nem nyerne a Fidesz.

Tudom, a sokadik vereség nagyon frusztráló lesz nekik, de végülis már hozzászokhattak 😮

2021. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

"Kásler: Addig maradnak az intézkedések, amíg az átoltottság kellő mértékű nem lesz"


Addig marad a fidesz, amíg 2022 nem lesz.

2021. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
#2 Igen, megszokták már hogy a Fidesz 30%-kal meg külföldiek és megvásárolt analfabéta cigányok szavazataival kovácsol magának kamu kétharmadot.
2021. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nem leszek csalódott, mert ez a felhozatal elég gyatra.
2021. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg így lesz. Ez az ellenzék, így ebben a formában, nagyot fog bukni. Én örülnék neki. Lehet, hogy páran visszavonulnának, régi pártok megszűnnének és alakukhatna valami új.
2021. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
32%

nyenyenye ellenzék, brühühü.

basszus ez mennyire személykedő 60+-os kérdés.

2021. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!