Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nők miért csak egy jóképű...

A nők miért csak egy jóképű sármos férfit látnak George Clooney-ban, miért nem a politikai ellenfelet, a migránsimádót?

Figyelt kérdés

Számtalan kísérlet bebizonyította már, hogy a nőket erősen befolyásolja választáskor a politikus férfi külső vonzereje, sármossága. Nem csoda hát, hogy még a Fidesz sem mert kampányt indítani Clooney ellen, mert egyszerűen egy jóképű macsó férfi. A Fidesz csak egy 90 éves trottyos vénembert, meg 1-2 rusnya brüsszeli politikus képét mert eddig plakátra nyomtatni.

Ez azért van mert féltek attól, hogy a nők nem tudnának politikai ellenségként tekinteni egy ilyen külsejű és hírnevű férfire mint ez a Clooney, bármilyen migráns propagandát írnának a plakátra hozzá adalékként?



2021. jan. 10. 03:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a női szavazókhoz.


Világosítsatok fel, lehet ilyen Csiprózsika-kórban szenvedek és átaludtam vagy 20 évet, de milyen szavazás volt Clooney orbánellenes megjegyzései óta? Ez kb. nem 1-2 hónapos ügy...?

Sosem tartottam jóképűnek Clooney-t, szerintem borzasztóan túlértékelt a külseje (Richard Gere-rel, Mickey Rourk-kal és Sean Penn-nel egyetemben...), viszont a politikai állásfoglalását ésszerűnek tartom.

2021. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!