Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol 2022-ben az...

Kire szavazol 2022-ben az országgyűlési választáson? Miért arra?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 16:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó. 2/3 nélkül nem áll vissza semmi. Ezek mind 2/3-os törvények.
2021. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
72%

A sz.rra,

Fosra.

Nem szavazok.

Jobb életet,

akarok.

2021. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen az összefogásra, kérdés sem lehet. Pont elég volt 11 év a maffiából.
2021. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
88%

Aki a fideszre vagy az összefogásra szavaz,az nem tudom,hogy mit vár.

De most komolyan,én ezt nem hiszem el,hogy az egyik hogy lehet jobb a máaiknál.

2021. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

34/34 anonim ***** válasza:

51%

Aki a fideszre vagy az összefogásra szavaz,az nem tudom,hogy mit vár.


De most komolyan,én ezt nem hiszem el,hogy az egyik hogy lehet jobb a máaiknál.



Hát ki mit tett le az asztalra.



Rezsidíj csökkentések, rezsi jóváírások, forintosítás, 13. havi nyugdíj, nyugdíjemelések, garantált bérminimum emelések, munkahelyteremtés, határőrség, migránstáborok felszámolása, adócsaló alapítványok megregulázása stb stb


Nem csak az elkúrtuk meg a vörösiszapkatasztrófa aztán meg legyen tánc és böszmeség...



Részemről is Fidesz, nem a legjobbak, de legalább produkálnak valamit!


A böszme csak hitelből tud piálni a többiek meg csak a szájukat jártatják eredmény nulla.

2021. jan. 10. 20:56
 36/41 anonim ***** válasza:
59%

Én a Spártai Kemálra, de csak abban az esetben, ha nem "valamelyik" gúnyneve, amiről nem tudok.

Ha utcáról behívnánk egy józan életvitelű, szerény, tisztességes embert, aki még gondolkodni is tud, többre mennénk vele sajna. :///

2021. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
66%
Összefogás. Szeretném ha Jakab lenne a miniszterelnök, ő látszik a legtökösebbnek az elszámoltatáshoz. Nem voltam Jobbikos soha mert rasszisták, de azt most félreteszem mert sokkal fontosabbnak tartom hogy azt a hatalmas pénzt amit elloptak tőlünk visszakapjuk.
2021. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
77%

37#, azóta Jakab megszavazta a homofób törvényjavaslatot csont nélkül,..ezzel sokat süllyedt a szememben. Sőt, idegesít az az ember, olyan képmutató. Állandóan mocsk*lja Orbánt, ami nem negatívum, viszont egyből, amint szavazni kell valamiről..egyből beáll mellé..mi a biztosíték, hogy jövőre nem ez lesz? Értem, hogy jól beszél, de ahhoz, hogy valaki miniszterelnök legyen ahhoz több kell retorikánál, homofóbiánál és üres ígéreteknél.


Soha nem voltam Jobbikos úgy igazán, sem jobboldali..mindig vagy MSZP-Pre, DKra vagy Momentumra szavaztam az évek alatt. Persze, a környezetem is sokat hozzátett ehhez, mivel nagyvárosi vagyok. Jövőre összefogás..mindenképpen. Akárki legyen is a miniszterelnök-jelölt..bár én preferálom Márki Zay Pétert, Karácsony Gergelyt és Dobrev Klárát is.


Összefogáson kívül nincs más..Fideszt már nem is részletezem,viszont ami rosszabb még a Fidesznél is az a Mi Hazánk...nem tudom milyen alja emberek képesek támogatni. Vérnáci, homofób, könyvdaráló g***ik. MKKPra még inkább szavaznék, de azért elpoénkodni sem akarom a szavazatomat.

21/F

2021. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
77%
#38 37 vagyok. Azóta már én sem tudom kire fogok szavazni, de biztos hogy ellenzéki lesz. A kétfarkúakat hagyd, ennek most sokkal nagyobb a tétje. Igazad van, a Mi Hazánkokon a legalja, rajtuk és a Fideszen kívül bárki megváltást jelent. ✌🏼
2021. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo van nyugdijas rokonod? azzal a 3 ezer ftos nyugdijemelessel kitorolhetik a popojukat🤡

Aki rossz evben toltotte a nyugdijkorhatarat annak a mai napig a 100 ezret se eri el a nyugdija. Csakmondom..... pedig tisztessegesen ledolgozta az eveit, es neki is 1000 ft egy kis olaj.

2021. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!