Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnét fogják tudni, hogy...

Honnét fogják tudni, hogy nekem melyik vakcina adható be, ha nem kell felsorolni a kórtörténetet regisztrációnál ?

Figyelt kérdés
Eleven allergiás vagyok. Volt, hogy penicillintől megdagadt a nyakam És most olvastam, hogy így valószínűleg a pfizert nem is kaphatom. Tud erről valaki valamit? Mert regisztráltam, el is küldtem, de most elbizonytalanodtam.

2021. jan. 11. 02:06
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
*mindegyik
2021. jan. 11. 10:48
 22/58 anonim ***** válasza:
76%

20


Talán akkor jársz a legjobban,ha nem kapod meg a szérumot.

2021. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
19%
Ha a háziorvost kihagyják akkor sehonnan, adnak valamit és slussz, bár az is 2-3 év mire a törpe szerez.
2021. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
67%

„Még Putyin sem oltatta be vele magát.”

Már nem is fogja, ugyanis nem él. „This same secretive group has killed and replaced Chinese President Xi Jinping, Russian President Vladimir Putin, Pope Francis, and Queen Elizabeth with computer graphics and body double actors.”

[link]


Én speciel egyiket sem ajánlom.

[link]

Az oldal alján szinkronos videóval.

Itt pedig egy feliratos:

[link]

2021. jan. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
31%

24: Neked azt hiszem súlyos elmabajod van, ha mindezt bármiféle kétkedés nélkül elhiszed...


Egyébként nem sok erőfeszítésbe kerül utánanézni ennek a nőnek: [link]

2021. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
42%

A videót pedig 47 másodpercig néztem, és konkrétan a csávó összes mondata tényekkel bizonyítható hazugság. :DD most csak azt emelném ki, hogy "nem haltak meg többen, mint egyébként szoktak"


Hát haver, Magyarországon bizony a 2020-as év volt a leghalálosabb az elmúlt 20 évben. [link]

2021. jan. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
67%

25-26, mennyit fizetnek neked ezért az állásért, hogy benyomod azonnal a hazug média „tényellenőrző” ostobaságát? Te csak menj és szúrasd magad, de hagyd meg másoknak a lehetőséget, hogy több forrásból is tájékozódjanak.

A Politológus Mihály amúgy olyan, mint Meteorológus Mihály?

https://www.youtube.com/watch?v=dPU_uCW7q68

2021. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
22%

27: Tehát a leírtakat cáfolni nem tudod? :)


Te is tájékozódhatnál több helyről is mondjuk, ahelyett, hogy elsőre benyeled ezeket a f*ságokat. Módosítja a DNS-t a vakcina? Aki ilyet mondd, attól legszívesebben az orvosi diplomáját is elvenném. Ez kb. az a szint, mintha egy matematikus azt mondaná, hogy 2+2=5.


Mellesleg a bátyám már beoltatta magát, természetesen nincsen semmi baj :)


Jaaa, meg téged is beoltottak a gyermekkorod során számos vakcinával, most akkor te már egy génmódosított valami vagy? :DD na ne nevettess már.

2021. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
90%

#28 "Mellesleg a bátyám már beoltatta magát, természetesen nincsen semmi baj :)"

Majd mindjárt megmagyarázza neked, hogy az már nem is a bátyád csak egy grafikusan megtámasztott báty-hasonmás és te csak hiszed hogy nem is lett semmi baja. :)

2021. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
29: Ez már tiszta Chaos;Head akkor :D
2021. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!