Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnét fogják tudni, hogy...

Honnét fogják tudni, hogy nekem melyik vakcina adható be, ha nem kell felsorolni a kórtörténetet regisztrációnál ?

Figyelt kérdés
Eleven allergiás vagyok. Volt, hogy penicillintől megdagadt a nyakam És most olvastam, hogy így valószínűleg a pfizert nem is kaphatom. Tud erről valaki valamit? Mert regisztráltam, el is küldtem, de most elbizonytalanodtam.

2021. jan. 11. 02:06
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
12%

40: "De valószínűbb, hogy nem volt semmi baja"


Mint írtam, vizsgálják az esetet a hivatalos közlemény szerint. Persze ezt az álhírgyártó oldalaid leszarják :)


"41 éves portugál eü dolgozó nő"


Ahogy ez az eset is vizsgálat alatt van. Nincs rá semmilyen bizonyíték, hogy a vakcinától lett volna bármi baja.


"Valószínűleg meghalt az élő adásban összeeső nővér (Tiffany Pontes Dover)"


Itt konkrétan a halálhírre sincs semmilyen bizonyíték. Ez tipikus álhír. Az egyetlen ami gyanúra adhat okot, hogy nem használja a facebookját, de őszintén, én is otthagynám a picsába, hogyha az egész világról minden konteós idióta odacsődülne és kérdezgetné, hogy élek-e még. Hiába válaszolna, akkor a konteósok úgy is kitalálnák, hogy nem ő írt :D


"Izraelben pedig nő a fertőzöttek száma az oltási kampány megkezdése után, méghozzá robbanásszerűen. A lakosság 20%-a van jelenleg beoltva."


A 20% (már ha igaz, hogy ennyi beoltott van és nem kevesebb), közel sem nyájimmunitás. Értelemszerűen nőni fog tehát a fertőzöttek száma. Egyébként meg 19-én kezdtek oltani, a fertőzöttek "robbanásszerű" növekedése már jóval hamarabb elindult

2021. jan. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
43%

"Egyébként csak úgy megjegyzem, hogy a Covid képes olyan szervi elégtelenséget okozni, ami krónikus betegség kialakulásához vezet és utóbbiban is meg lehet halni"

Lehet, de nagyon ritkán. Egyébként is az kellene ennek a bizonyításához, hogy tudjuk, hogy a covid előtt nem állt fenn ez a szervi elégtelenség. Márpedig ezt nem tudjuk, mert a legtöbb ember nem vizsgáltatja ki magát, amíg teljesen egészségesnek érzi magát.

2021. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
51%

"Újabb COVID oltás áldozat: Khalilah Mitchell, Tennessee-i nővér, arcbénulás"


Jaa, ezt kifelejtettem. Ilyen nevű nővér nem szerepel semmilyen adatbázisban, szóval a sztorinak valamelyik része biztosan hazugság: [link]


A cikk ugyanakkor leírja, hogy van 7 ember, akiknél ilyen mellékhatás jelentkezett a teszteken. Viszont erről a "Bell's palsy" nevű mellékhatásról azt érdemes tudni, hogy ideiglenes és könnyen kezelhetőek, szóval itt sincs semmi látnivaló, csak az álhírgyártó média kelti a pánikot :D


"Lehet, de nagyon ritkán. Egyébként is az kellene ennek a bizonyításához, hogy tudjuk, hogy a covid előtt nem állt fenn ez a szervi elégtelenség. Márpedig ezt nem tudjuk, mert a legtöbb ember nem vizsgáltatja ki magát, amíg teljesen egészségesnek érzi magát."


Szerintem te nem nézted végig a videót ;)


De még ha így is van, akkor ezzel meg egyértelmű, hogy a Covid okozta a halálát, mert addig meg semmi gondja nem volt a betegségével.

2021. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel akit nem sokkal a gyógyulás után halálra gázol egy kamion, annak is a covid okozta a halálát, mert azelőtt soha nem gázolták el :)
2021. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Ez logikailag semmilyen összefüggésben nem áll azzal, amit írtam. Hülye példa.
2021. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
12%

Összefüggésben áll azzal, amit írtál, mert ha a más betegsége fordul rosszabbra a covid után, az sem feltétlenül jelent összefüggést a coviddal. Persze ezt te is tudod, csak mivel troll vagy, játszod a hülyét.

Egyébként a kamionos példában is a covid áldozatai közé számolják az illetőt, mert mindenkit belevesznek, aki valaha elkapta és azóta meghalt.

2021. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
89%

"Összefüggésben áll azzal, amit írtál, mert ha a más betegsége fordul rosszabbra a covid után, az sem feltétlenül jelent összefüggést a coviddal."


Egy autóbaleset nem betegség, pláne nem krónikus, szóval továbbra sincs semmi értelme a példádnak. Hiába próbálod bagatellizálni a járványt, a többlethalálozást nem tudod megmagyarázni hülye konteókon kívül, szóval erről ennyit. A járvány létezik és súlyos, ez egyértelmű a többlethalálozási adatokból. Ahogy az is, hogy a lezárások működnek (tavasz).


Nem írják be az autóbalesetben elhunytakat covid halottnak, bár elsimerem, Cecília szavait könnyű kiforgatni...

2021. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
68%

A többlethalálozást egyértelműen a korlátozások okozzák, legfeljebb azon lehet vitatkozni, hogy konkrétan melyik. Ugyanis minimum egy évig éltünk együtt a vírussal úgy, hogy nem is tudtunk róla, és nem volt többlethalálozás a korábbi évekhez képest, az egészségügy sem volt telítve. Akkor kezdődtek a bajok, amikor elismerték, hogy jelen van Európában a vírus, és az első korlátozásokat bevezették.

[link]


Mindenkit covid-halottnak írnak be, aki valaha elkapta a halála előtt a vírust, Ceci néni szó szerint ezt mondta.

[link]

"Magyarország például minden olyan, akár halálos betegségben szenvedő elhunytat is a koronavírus áldozataként tart számon, akinél valaha diagnosztizálták a fertőzöttséget."

Ti bérrettegők szoktátok rendszeresen kiforgatni a szavait.

2021. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Adnak valamit AMI épp kéznél van.
2021. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
89%

"A többlethalálozást egyértelműen a korlátozások okozzák,"


Ha ez így lenne, akkor az első 3 negyedévben is többlethalálozás lenne, szóval ezt buktad. Nincs ilyen összefüggés. Tavasszal még alacsonyabb is volt, ahogy annak lennie kell ilyen szigorú és időszerű lezárás esetén.


Érdekes amúgy, anno még az volt a hozzád hasonló járványtagadók meséje, hogy nincs járvány, mivel kevesebben halnak meg :) most hogy már ez sem igaz, kitaláltok egy újabb képtelenéget :)) azért ez az erőlködés nagyon mókás.


"Ugyanis minimum egy évig éltünk együtt a vírussal"


Ezt is cáfolták már, csak te leszarod, de attól még nem lesz igazad :D


"Ceci néni szó szerint ezt mondta."


Ceci néni szó szerint olyat is mondott már, nem lehet választani vakcinát :D aztán kiderült, hogy valójában arra gondolt, hogy "a semmiből nem lehet választani" :DDD na, kábé ennek fényében kell értelmezni a szavait, hogy nem tudhatjuk valójában mire gondolt.


Teljesen elfordítod a fejed a valóságtól ("már tavaly itt volt a vírus és észre se vettük"), úgyhogy nincs értelme tovább beszélni. Leírhatnám megint ugyanazt, amit régebben is leírtam a barcelonai mintáról, megcáfolni nem tudod, csak félresöpörni :D pá-pá!

2021. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!