Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még ha vége is lesz valaha,...

Még ha vége is lesz valaha, évek múlva a koronavírusnak, Budapest elég vonzó hogy hamar újra beinduljon a turizmus?

Figyelt kérdés

Akárhány külföldivel beszéltem eddig, csak az olcsó pia miatt jöttek, meg az "egzotikus kelet" feelingért. Hogy adnak egy kis pénzt a csövesnek az meg táncol nekik örömében, flamenkózik meg mit tudom én, ők meg gazdag nyugatiak röhögnek ezen az egészen. Persze könnyű nekik ahol a munkanélküli segély is sokkal több mint itt az átlag fizu.

De vajon elég lesz-e ahhoz hogy újra vadul beinduljon a turizmus mint régen? Mert én tartok tőle, hogy nem. Vannak ezerszer vonzóbb helyek is ahova az ember el akar jutni. Budapest az ezredik, ahova akkor megy valaki ha munkanélküli nyugaton, és valamivel el akarja baszni az idejét, amiből van annyi mint a tenger.



2021. jan. 11. 14:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A farka mindenkinek viszket már. Itt pedig sok a minőségi olcsó punci
2021. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!