Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az utcan megbuntethet a...

Az utcan megbuntethet a rendor, ha nincs rajtam maszk addig a par percig, amig fotokat keszitenek rolam?

Figyelt kérdés
hozzatennem, hogy nem a legnagyobb forgalomban
2021. jan. 13. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom, van annyi eszed, hogy szétnézel előtte... Hogy van-e a közelben rendőr...
2021. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Elmondanám neked az autómnál várakoztam a járdától pár centire, fegyveres rendőr jött felém, rajta volt maszk, egymásra is néztünk, szó nélkül ment tovább.

Attól hogy valaki rendőr, és több jogot kapott az élettől, nagyobb hatáskörrel, még nem lesz egy szemétláda, akinek az a legfontosabb az életében hogy minél több embert piszkáljon.

Volt olyan hogy biztonsági övem nem volt bekötve látták a rendőrök a kocsiból, még sem villogtak hogy álljak félre.

2021. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Tekintve, hogy az egész országban kb. 2 utca van, ahol kell hordani, legegyszerűbb lenne olyan helyen próbálkozni, ahol nem kell.
2021. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat azert kozel sem ket utca:D ahol en lakom, parkon kivul meg a legkisebb zugban is kell
2021. jan. 13. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok mint a kérdező. Vasárnap söpörtem az utcát a házam előtt. Tőlem 20 m re jött egy ember maszk nélkül. Őt is figyelmeztették a rendőrök. Nálunk is minden utcában kell, holott ami idegen forgalmi látványosság, az városon kívül van.
2021. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!