Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai kérdést...

Milyen politikai kérdést tegyek fel, hogy ne töröljék azonnal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 10:33
A kérdező szavazást indított:
banálisat
polkorrektet
anyázót
balosat
jobbosat
hátsó szándékút
hazugot
mismásolót
értelmetlent
sunyit
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez így szimplán egy fölösleges kérdés. Semmilyen kérdést nem törölnek ami nem trágár, bunkó, zsidózó stb. Ha a kérdésed normális hangvételű akkor mindegy mekkora baromság amit kérdezel.
2021. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyen kérdést ne például mint ez....

Akármilyet feltehetsz, csak ne legyen:

-csúnya szavak benne, tehát ne anyázz senkit pl

-ne trollkodj

-ne hirdess benne semmit, egyik pártot sem


Ezen kívül kb minden kérdés jó.

2021. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na a Cukorhegyi úr amilyen kérdéseket kiír, csoda hogy még nem bannolták. Először is szerezz magadnak egy kis értelmet kérdező.
2021. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as!


Köszönöm a jótanácsot!

Értelem-beszerzés ügyben kihez forduljak?

2021. jan. 14. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még soha nem törölték kérdésemet vagy kommentemet, mindegy melyik oldalt fikáztam habzó szájjal :D
2021. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Olvasd el inkább az új kérdés feltevésére vonatkozó szabályzatot.
2021. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed a témája alapján a legmegfelelőbb kategóriába sorold!

Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Ezekről egyenként írj ki újabbakat!

Ne utalj egy régebbi kérdésedre! Ezt az oldal anonimitása miatt nagyon nehéz megtalálni, így inkább önmagukban teljes kérdéseket írj ki!

Korábbi kérdésedet ne írd ki újra! Ha nem kaptál elégséges választ, akkor használd a kérdés kiemelése funkciót!

Ha ismerkednél, társat vagy partnert keresésnél, az Ismerkedés kategóriát használd! A társkereső alkategória is ismerkedésre szolgál, a szexuális kapcsolatot, alkalmi partnert kereső, szexchatre hívó kérdéseket töröljük. A kérdésben nem ajánlhatsz fel (ingyenesen sem) és nem kereshetsz szexuális szolgáltatást!

Tilos magánszemélyek képeit linkelni, személyes adatait nyilvánosságra hozni! Nem javasoljuk azt sem, hogy saját személyes adataidat a kérdésben közzé tedd. Ha mégis így döntesz, csak saját felelősségedre teszed!

A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozás, termék, weboldal reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért a fiókod korlátozásra kerülhet, így ilyen kérdéseket ne helyezz el oldalunkon!

Csak valós kérdéseket írj ki! Ha más személynek adod ki magad, ha ellentmondasz magadnak a kérdéseidben, úgy vesszük, csak provokálni és szórakozni jársz ide, így a fiókod korlátozásra kerülhet.

FONTOS! A kérdésekre a választ a honlap látogatói adják meg, nem orvosok, egyéb szakemberek vagy az oldal készítői! Az olvasott információkat ennek megfelelően, fenntartásokkal kezeld!

Ha a kérdéshez szavazást csatolsz, annak válaszai kapcsolódjanak a feltett témához! A szavazás a döntésed hivatott segíteni, ha nem kapcsolódó választási lehetőséges adsz meg, a szavazásod törlésre kerülhet.

Kérjük, olvasd el a részletes felhasználói szabályzatot is! Fenntartjuk a jogot, hogy ha a szabályokat nem tarod be, kérdésedet töröljük



Ezeket betartod, mindegy mit szidsz nem törlik.



Egyébként ezt a kérdésfeltevésre vonatkozó szabályzatbol másoltam

2021. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elolvastam és elmondhatom, hogy be is tartottam.


Legutóbb azt a kérdésemet törölték, amiben megkérdeztem a fideszeseket, hogy eltudnák-e érni Orbánnál, hogy ne tizezer, hanem 50 ezer forintot érjen az Erzsébet utalvány, valamint 5 kiló krumpli helyett 20 kilót adjanak.


El nem tudom képzelni mi volt ebben a kivetni való!

2021. jan. 14. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!