Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy az összeesküvés-elm...

Lehet hogy az összeesküvés-elméletekkel való politizálás módszerét Trump lopta le Orbánról?

Figyelt kérdés
A Soros-terv összeesküvés-elmélet első megjelenéseit 2015-re datálják. Viszont a Qanon féle agymenés ami a Trump hívek kedvence, 2017 óta van terítéken. Lehet hogy Trump és a munkatársai ellesték hogy milyen jól működik nálunk ez a soros összeesküvéssel politizálás elmebaj, és ők annak a mintájára legyártották a saját hülyéiknek a Qanon-t?
2021. jan. 14. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is a Qanon már régebb óta létezik csak 2016ban vált ismertté mert Trump elnök lett.


És szerintem a kettő független egymástól mert Orbán és Trump nem igazán ismerhették egymást előtte. Már ha abból indulunk ki hogy Trump tényleg az az átlag amerikai aki Magyarországot se ismeri.

2021. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, jó nyomon jársz, én is gondoltam erre. Azzal a kieglszítéssel, hogy valószínűleg ide is kívülről importálták be ezt a nyomorékságot.
2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!