Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a kórházi koszt...

Miért ilyen a kórházi koszt Magyarországon?

Figyelt kérdés
A magyar kórházakban a kaja pocsék, sz/r, külföldön (nyugaton) pedig finom, tápláló, rendes adagok.Az létezhet egyébként, hogy az Európai Törvények értelmében az EU államaiban a betegeknek minden nap kellene kapniuk gyümölcsöt, zöldséget, teljes kiőrlésű gabonákat, kétnaponta tejterméket, fehér húst, három naponta olajos magvakat és hetente egyszer halat?Ha igen, botrányos ez az ország...

#Európa #Európai Unió #kórház #egészségügy #Magyraország #kórházi koszt
2021. jan. 14. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem igaz, nem hallottad, hogy a nyugat hanyatlik?
2021. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Miket soroltál fel? Meg akarsz mérgezni?
2021. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 KárpátokGéniusza ***** válasza:
90%

Buta vagy! A magyart a margarinos kenyér táplálja üres teával


Abban van a vitamin! :D

2021. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet a KFC-ből rendelni a kórház számlájára, ha nem kielégítő az ottani ebéd?
2021. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
A kaján megspórolt pénzekből futja nagyjából az eü. dolgozók bérére.
2021. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
És azt tudtad, hogy magyar kórházban még evőeszközt sem adnak ehhez a lakomához? Mert én nem, és amikor ambuláns műtéten voltam, kénytelen voltam kézzel enni. Mondom a nővérnek, nem kaptam evőeszközt, és nézett rám, mint egy hülyére, hogy hát az nincs, miért nem hoztam.
2021. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom mikor legutóbb kórházban voltam (2 éve)

nekem ezzel nem volt problémám. Reggelire kávé/tea kenyér margarin meg dzsem vagy joghurtot kaptunk. Ebédre rendes ebéded kaptunk vacsorára meg teát meg valami könnyűt mint reggelire gyümölcsöt stb.


Egyébként az a feltevés hogy minden nap ezt meg azt kell kapnia az embernek téves, valamikor orvosi utasítás hogy csak könnyen emészthető dolgokat ehetsz vagy egyáltalán semmit sem. Például egy sürgősségi műtét után jó pár napig nem fogsz kapni szart sem lehetsz akárhol

2021. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam kórházba 6 éve, akkor -tök jó volt a kaja. A gyerekkori általános iskolára emlekeztetett amit szerettem. Elég volt a mennyiség és finom is volt. (De gondolom kórház függő)
2021. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kórházi koszt oldalon rengeteg finom kaját látni, amit nyugati kórházban adnak, hát... köszönő viszonyban sincs a magyarral.Rendesen guszták, kívánatosak az ételek, némelyiket én is megkívántam..
2021. jan. 14. 21:56
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

mert focira 150 milliárd megy,kórházakra meg ellátásra 50 milliárd.

mo n mások a prioritások...

2021. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!