Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a kórházi koszt...

Miért ilyen a kórházi koszt Magyarországon?

Figyelt kérdés
A magyar kórházakban a kaja pocsék, sz/r, külföldön (nyugaton) pedig finom, tápláló, rendes adagok.Az létezhet egyébként, hogy az Európai Törvények értelmében az EU államaiban a betegeknek minden nap kellene kapniuk gyümölcsöt, zöldséget, teljes kiőrlésű gabonákat, kétnaponta tejterméket, fehér húst, három naponta olajos magvakat és hetente egyszer halat?Ha igen, botrányos ez az ország...

#Európa #Európai Unió #kórház #egészségügy #Magyraország #kórházi koszt
2021. jan. 14. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én voltam sokszor kórházban, de nem volt szar a kaja. Éhen nem lehet tőle dögölni semmiképp. Másrészt a pereputty rátankol annak, aki annyit zabál mint egy állat...
2021. jan. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%

"Mondom a nővérnek, nem kaptam evőeszközt, és nézett rám, mint egy hülyére, hogy hát az nincs, miért nem hoztam."


Talán ha kedvesen mondod neki akkor ad egy műanyagot, ahogy én is kaptam és még poharat is. Sőt, ha nem lehetett enni ebédidőben, akkor elrakták és melegítve hozták mikor már lehetett. A nővér sem a kutyád!

2021. jan. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, jo helyre megy ez a pénz :)

Csíkkólára :)

2021. jan. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem meg a majom haziorvos nem nyomtatott ki egy leletet. Most ez a sikk h nézd meg az ugyfelkapun. Hanyinger az egeszsegugy,meg az is h busasan le vannak fizetve! Hallottam h egy tetu faluban minimum 10 gyogyszerugynok jár havi 4szer!



Keruljetek el nagy ivben az egeszsegugyet!

2021. jan. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nálunk heti 2x jön az egyik gyogyszerugynok, a masik heti 3x
2021. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
ide már nem jön, mert soronkivől bement, a 300 várakozó cigányból 3 bement, és úgy kibaxták mint macskát szarni. Doktorúr is kaphatott, mert mikor sorrakerültem még valamitől vérzett az orra és elég indiszponált volt a kiszűrődő "ha pofázol getci megbaszunk"-tól...
2021. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
XD
2021. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mikor kihozták tányérban a húslevest natúran, tészta nélkül... Mondjuk finom volt.
2021. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Talán ha kedvesen mondod neki"


És mégis miből szűrted le, hogy nem kevesen mondtam?

2021. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!