Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért van ma ilyen helyzet,...

Azért van ma ilyen helyzet, mert a nyugodtan élni akarók terjesztették a vírust?

Figyelt kérdés
Gondoljunk bele, ameddig nyitva volt a szórakozóhely, a sok hülye végig ott volt, leszarva, hogy talán épp ott fertőzik meg egymást. Én egyetlen egyszer mentem le járványkor bulihelyre, akkor is csak egyéb segítség érdekében. Gondolom ha mondtam volna bárkinek, hogy nem kéne a másikra mászni járványkor, el lettem volna küldve a fenébe. Most pedig csodálkozunk, hogy ez a helyzet? A magyar élni akart, bulizott orrba szájba stb, most meg nem tud élni a korlátozások miatt.

2021. jan. 15. 00:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Igy van pontosan. A második hullám is a buta emberek miatt van, akik nem azt nézték, hogy mielőbb vég elegyen, hanem a jogaikat harsogták, s íme it az eredménye. Most ugyanezt teszik az oltásellenesek, bőgnek, hoy nekik joguk van megfertőzni bárki mást, aztán majd ha elmúlik a vírus (mert a normális többség oltatja magát, mint a gyermekbénulás vagy a kanyaró ellen), akkor majd együtt mondják, hogy legyőztük a bajt.
2021. jan. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Jesszus...komolyan mondom hihetetlen hogy néhány embernek milyen egyszerűen lehet mosni az agyát. Döbbenet
2021. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Nem, csak a magad fajták miatt tartunk ott ahol.

Ti akik elhiszitek azt a hazudozást amit a tvben mondanak és nem veszitek észre, hogy az út amin haladunk a teljes diktatúrához vezet.

Történelemben is számtalan példa volt erre.

Még egy kicsi korlátozás, még ott egy kevés korlátozás aztán majd csak azon kapjuk magunkat, hogy levegőt venni sem lesz jogunk.


Persze a kormány próbál parasztvakítani akciós krumplikkal meg béremelésekkel és egyéb hazugságokkal de egyszerűen már annyira átlátható az egész, hogy érthetetlen számomra, hogy létezik olyan aki ezeknek hisz.

Aztán ha épp nem tudnak mit kitalálni elkezdenek Sorosozni.


Ami a hab a tortán, hogy már eljutottunk oda, hogy a kormány közeli tagoknak is kuss van. Gondoljunk csak a Palkovics ügyre. Persze Gulyás kimagyarázta azzal, hogy hazugság de én egy szavát sem hiszem el. Szerintem rohadtul igaz, Palkovics rá jött a lényegre és nem kívánt ennek részese lenni de az Orbán-mafia nem engedi kilépni, nehogy kiszivárogtasson valamit. Gondolom jól meg is lett fenyegetve zárt ajtók mögött.


Tiszta Rákosi korszak. Következő lépés az új AVH megalakulása, az újságírók elítélése, majd következünk mi. Jön megint a fekete autó hajnalba.

De mi nézzük csak tétlenkedve, ahogy a történelem megismétli önmagát. Világos.

2021. jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, te egy egybites xardarab vagy. Ez a vírus kb annyira valós mint az ember okozta globális felmelegedés vagy a terrorhiszti, tehát semennyire. Ezeket mind csak azért találták ki hogy a magadfajta véglényeket be lehessen fosatni és hogy a kormányok és az oligarcháik tovább nyerészkedjenek, erősödjenek a kamuválságon miközben ránk meg már lassan nyomkövető lesz rakva a vírus ürügyén. Amúgy meg úgy hallotam hogy Kínában már nincsen vírus, szóval kehet takarodni oda, csak vígyázz hogy szorgalmasan gyűjtögessed ott azokat social credit pontokat.
2021. jan. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
2) ez csak egy béna troll kérdés.
2021. jan. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Ezt senki nem tudja.
2021. jan. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Alex Fly ***** válasza:
37%

Részben igen. Az a baj, hogy itt mindenki mindent IS tud, illetve jobban tud. Neki senki ne magyarázza meg, hogy járvány van, és főleg ne akarja korlátozni a vírus terjesztésében...

Külön művészet lett kijátszani a rendeleteket - és persze utána csodálkozni, hogy éppen emiatt továbbra is fenntartják ezeket.

2021. jan. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Aha , ezért van az ,hogy az olyan országokban,ahol hónapokig (!) kijárási tilalom volt megszűnt a koronavírus. Ja meg itt is megszűnt,mert 2 hónapja nem lehet 8 után sehová menni,nemhogy "bulikázni" . Oh ,wait ..


Annyira szánalmas,hogy van ez a típus, aki annyit tett le életében az asztalra,hogy otthon maradt aztán hónapok óta ezen vergődtök,veritek magatokat a semmire,okoskodtok , de az agyadat is kéne használni .. tapsoljunk meg ,vagy mit akartok ilyenkor ,komolyan nem értem .

Mindenki hónapok óta nem jár bulizni ,és mégis járvány van ,mégis egyre szorosabbra veszik a pórázt ,lassan sz.rni sem lehet este meg maszk nélkül, és te ebből levonod azt a messzemenő következtetést,hogy azért van vírus mert rajtad kivül mindenki bulikázott, hát ecsém,gratulálok ,komolyan. :D

2021. jan. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Azért van ma ilyen helyzet mert sokan bekajálják amit a hírekben mondanak.

Ott van pl Thaiföld. Nincsenek lezárások, tüntetések vannak, és még sem haltak ki. Belarusz ugyanez.


Vagy Mexikó ahol nincsenek lezárások mindenki úgy él ahogy addig sőt nagyon sok home officeban dolgozó amerikai ment oda, mégse haltak ki.

2021. jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Azért, mert még nem lázadtunk fel a koronanátha ürügyén bevezetett diktatúra ellen.
2021. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!