Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Mi Hazánk...

Mi a véleményetek a Mi Hazánk Mozgalom elképzelésiről?

Figyelt kérdés
Pl gazdaság átalakítása,kilépés az únióból,közbiztonság javítása,börtönélet szigorítása,halálbüntetés...
2021. jan. 15. 09:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Röhejes társaság, abszolút nem a valóság talaján lépkednek.
2021. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

Egyenes út egy Pol Pot jellegű, szinte középkori körülmények közötti diktatúrába.

Aki ilyet akar, az nettó elmebeteg.

Én alapvetően nem vagyok híve semmiféle tiltogatásnak, de az hóthizer, hogy ha rajtam múlva, akkor összeszedném ezt a bandát, meg a szavazóit is, és két választást kínálnék:

- vagy kényszergyógykezelés

- vagy megfosztom őket a magyar állampolgárságtól, felültetem őket egy repülőre Észak-Koreába, és soha nem jöhetnek ide vissza

2021. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
A halálbüntetés visszaállíttásával egyetértek.
2021. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Mindennel egyetértek
2021. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 hypno ***** válasza:
58%

Ha megnézed, hogy kik reprezentálják ezt a társaságot, akkor láthatod, hogy a prominensei mindíg az elérhető legszélsőségesebb pártokban, mozgalmakbaan tűntek fel.


Amikor a jobbik is kimérséklődött alóluk, és nyilvánvaló lett, hogy választási győzelem hiányában nem tudnak a hatalom közelébe sem kerülni, akkor gyorsan gründolták maguknak ezt a szép nevű pártocskát.


Átjelentkezhettek volna nyíltan a fideszbe is, de ott már az összes vezetői hely foglalt.

2021. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%
Soha nem lesznek nagy párt, de az a néhány ember elüldögél majd a parlamentben kényelmesen, mert a szavazóik beszavazzák őket, szóval nyugdíjas állásnak jó.
2021. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
26%

Alapvetően baromságnak és visszataszítónak is gondoltam őket mindig.


De az utóbbi időben ők az egyetlen párt ami a lezárások és a vakcinaútlevél ellen van és ezzel nálam nyertek is.

2021. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon veszélyesnek tartom őket. Ha véletlen mégis hatalomra kerülnének, abból az ország nem profitálna semmit sem. Dúró Dóra, Toroczkai meg Novák... Látszik rajtuk, hogy elmebetegek, őrültek. Én szabadságpárti vagyok, meg támogatom a véleményszabadságot egészen addig, amíg az nem megy át nyílt uszításba, lázításba. A Mi Hazánk már átlépte azt a határt, ami ezt elválasztja, egyáltalán nem is csodálkozom azon, hogy Toroczkait a Facebook veszélyes embernek minősítette, mert valóban az.
2021. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy ez olyan mintha valaki csinált volna egy retró Jobbikot. Ennyi. Mintha a 2008-09-es jobbikot látnám csak kicsiben. Csak észre kéne venni, hogy 2021-ben más problémák vannak mint 13-14 éve.
2021. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%
A mihazák, a fidesz csendestársa!
2021. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!