Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy emberek...

Miért van az hogy emberek nagy része a korlátozásokat is eltörölné, de közben meg nem akarja beoltani magát?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Csak. Én is ilyen vagyok.
2021. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Talán nem akarja az ismeretlen mellékhatásokat elviselni.
2021. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Mert sok ember nincs tekintettel a másikra, tudja hogy ő nagy valószínűséggel nem betegszik meg , a másik ember meg nem érdekli.
2021. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem csak ez a két lehetőség létezik.
2021. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Mert sajnos önzőek, ennyi.
2021. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Mert a fészbúkon élnek, és elsődleges információforrásuk az, hogy egymás szarságait olvassák.
2021. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Mert jó lenne tudni,hogy a covid az a média által akkora mint amekkora vagy egy olyan betegség,amihez ilyen szigorú korlátozások kellenk. Màr csak azért is mert pl svédeknél tavasszal semmi sem volt(most is jóval lazább korlátozàsok vannak mint nálunk)és ott is kb annyian haltak meg mint itt. Itt,ahol március óta korlátozásokkal èlünk.

A vakcina pedig megint egy olyan dolog,hogy a veszèlyeztetett csoportokon kívül kb értelme sincs beadni(nyilván vannak itt is kivételek)

Nem tudom miért tesz mindenki úgy,mintha eddig 1 vírus sem létezett volna és ezért meg kell a világnak állnia.

2021. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát csak mert ez így elég jól működött eddig egész életükben minden eddigi influenzaszezonban és semmi nem indokolja, hogy ettől eltérjünk.
2021. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Ja és én nem a korlátozások ellen vagyok(7es vagyok)

Mindig is betartottam a szabályokat mert olyan betegségről beszélünk,ami egyes embereknél halállal járhat. Én egyszerűen össze vagyok zavarodva az intézkedéseket nézve. Amerikában a tüntetések,határok tárva-nyitva,húzd meg-ereszd el játék az emberekkel szemben. A vakcinák beszerzése az unió részéről borzasztó lassú,ez se azt mutatja,hogy olyan sürgős lenne. Na szóval ez csak pár dolog az ellentmondások közül.

2021. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert ez a legnépszerűbb lépés.

Miért van az,hogy az emberek nagy része a legjobb megoldás helyett olyanokat favorizál amelyek csak gondot és problémákat okoznak?

2021. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!