Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért akarja mindenáron...

Orbán miért akarja mindenáron kínai vakcinával leoltani a lakosságot?

Figyelt kérdés

[link]


Miért nincs nemzeti konzultáció arról, hogy "Az EU által bevizsgált vakcinával, vagy a sutyiba összefürkészett engedélyezetlen 50%-os hatékonyságú kínai löttyel akarja e oltatni magát"?


2021. jan. 16. 06:13
1 2 3
 21/25 hypno ***** válasza:
91%

#20


Ahogyan az állami támogatások is az állampolgárok adójából származnak, de valahogy mégis úgy tekintenek rá, hogy a "kormány" adja, nem úgy hogy az a mi adónk.

2021. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Még mindig nagyobb a garancia az unió által központilag bevizsgált és lezsírozott vakcinával, mint amit "portyázók", "fürkészek", "szijjártók" szereznek be saját szakállra kínából. Láttuk a "bombasztikus" lélegeztetőgép üzletet is .....
2021. jan. 16. 15:24
 23/25 hypno ***** válasza:

#22


Ha akkor nem fényezik magukat annyira, meg nem jönnek a magas lóról nagy mellénnyel a "mindenkinek lesz munkája", "mindenkit meg fogunk gyógyítani", meg hasonló lózungokkal, hanem kicsit vissszafogottabban, mndhatni alázattal állnak a járványhoz, akkor most nem volnának csapdában.

2021. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az engem nem gyoz meg, hogy az unio atvallal valamennyi felelosseget aminek merteke nincs is tisztazva. Ki vagyok segitve, hogy sok evnyi pereskedes utan kapok vmi karteritest ha az egeszsegem banta az oltast. Foleg, hogy marha nehez bizonyitani, hogy az oltas volt a hibas. Jah sot, foleg ki vagyok segitve ha belehalok esetleg. Nekem a gyarto arra vallaljon garanciat, hogy nem lesz komoly egeszsegkarosito hatasa.


Egyebkent indexen volt hir, hogy asszem Norvegiaban nagyon idosek haltak bele. Emiatt nekik nem javasoljak. (Marmint a norvegok. Nem a gyarto akinek kene elore mondania)

2021. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A kinai vakcinaval lehet mutyizni.Orbanek semmihez nem nyulnak, amibol nem lehet lopni.
2021. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!