Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a gond Gyurcsány...

Mi volt a gond Gyurcsány Ferenccel miniszterelnökként?

Figyelt kérdés

Most vagyok 17 éves de jövőre már szavazhatok és a DK-ra teszem a voksom , Gyurcsány Ferenc nyit a fiatalok felé, jó fej , kedves mi a fenéért szídják a fideszesek?


Szüleim is DK-sok és azt mondják sokkal jobb volt az élet 2010 előtt , azóta hiába mondják, hogy jobb az élet de ez nem igaz.


2021. jan. 16. 09:02
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy nem 7 az, csak elgépelted?
2021. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Na mi van nem tudsz felsorolni semmi érvet?
2021. jan. 16. 09:09
 3/48 crudy ***** válasza:
85%

Hatalmas hibaba esik bele az emberek tobbsege, ami az, hogy egy kormanyt a sajat gazdasagi sikeruk alapjan itelnek meg. Tehat ha valakinek 2010 elott jol ment akkor nem szamit h gyurcsany kozel tonkrevagta az orszagot es irdatlan penzeket tett el es ugyan ez igaz orban kormanyra is. Akinek most repul a vallalkozasa azt nem foglalkoztatja, hogy a korhazak csod szelen, annyi penz tunik el amennyit nem tudunk megszamolni.


A szuleid valoszinuleg ide tartoznak. Nem objektiven nezik a dolgot, csak szubjektiv onzo erekeket latnak. A nepnek nem volt jo, errol rengeteg minden van az interneten. Olvasgass, nezelodj es ne azert szavazz gyurcsanyra mert a szuleid is arra szavaznak. Alkoss velemenyt megfelelo mennyisegu informacio segitsegevel. Egyebkent nem tartom veletlennek, hogy nyit a fiatalok fele, ok az egyetlenek akik nem emlekeznek mit csinalt

2021. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy olvasói levél a kurucon pár napja, keresd vissza. Ha belinkelném, esélyesen cenzúráznák a linket.
2021. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem a szüleim miatt szavazok csak, de nekem elég már ebből a migránsellenességből és LMBTQ ellenes propagandából , szabad európai magyarként akarok élni akit nem vetnek meg külföldön csak azért mert egy diktátor a vezér
2021. jan. 16. 09:18
 6/48 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a szuperbruttó mint eszköz remlik, amikor egyszercsak kevesebbet vitt haza mindenki. Nem csak úgy képletesen, vagy hogy kevesebbet ért, hanem előtte mondjuk 150ezer,utána meg 130. Bocs hogy konkrét szamokat nem írok


Masik: hazudtunk, elkúrtuk. Ilyet egy miniszterelnök se mondjon. Elhiszem hogy dicséretes az őszinteség, de nem oldja fel a megelőző rossz cselekedetet.


De ami miatt én nem fogok rájuk szavazni, az a borítékolható "elmúlt 12 év" - ezés. Ezzel indokolnak majd meg minden adó átalakítást. Valahogy kormányváltáskor mindig az elmúlt x év miatt adót kell emelni, emiatt elszallnak az árak, magyarul rosszabbul fogok élni. Önző vagyok: nem szeretnék rosszabbul élni

2021. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
17%

#4 kurucpontinfost nem olvas egy értelmiség.


Szóval nem volt jó Gyurcsány Ferenc mert akkoriban egy állami dolgozó 350 ezer nettó bért keresett, adminisztrátorként 3 évente új autót vettek , házra tudtak spórolni mert olcsóbb volt minden. Megjött a válság , borult minden a világba , a csóró helyeken mindenhol az élhető demokratikus helyeken bukott a bal oldal mert a proli csürhe a jobberekre voskolt, így most ugyan az az ember 140 ezret keres. Aki nem Ferencre szavaz az arra szavaz, hogy kizsigereljék az országot. Én 22 éves vagyok, és ezt átlátom.

2021. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az egyetlen és legfontosabb érv: a fizetésemből most jóval kevesebb adót vonnak le, még úgy is ha beleszámolom hogy most kicsivel magasabb az Áfa. Egyedülálló vagyok, még így is jócskán jobban állok, főleg ha esetleg valamikor lenne családom.

És nem sokkal keresek az átlag felett, egy közepesen fizetett programozó vagyok.

2021. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
21%

"urucpontinfost nem olvas egy értelmiség."


Úgy érted, hogy megszállott. Értelmes ember mindegyiket olvassa, majd maga alakítja ki a saját véleményét, álláspontját. A fanatikusok azok, akik az ellenfelet meg se hallgatják, mert nem észérvekben gondolkodnak, hanem vallásként kezelik az egészet.

2021. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
19%
Semmi baj Gyurcsánnyal! Hajrá DK! Hajrá Magyarország!
2021. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!