Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb manipuláció a kormányméd...

Újabb manipuláció a kormánymédiában? A HírTV-ben egy átlagos 23 éves dolgozó fiatalként mutatták be a Fidelitason politikust, aki aztán halálra dicsérte a kormánydöntést.

Figyelt kérdés

„Örülök, hogy ilyen kormányunk van, aki támogat minket, fiatalokat, ellenben a baloldallal, akikre mi soha sem számíthattunk, mi fiatalok, de szerintem az idősek sem.”


Mondta Bóka Bence 23 éves dolgozó fiatal, aki speciel a a Fidelitas közép-dunántúli vezetője.



2021. jan. 16. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem nézek ÁlhírTV-t, szóval nem tudom.
2021. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A hülyéje, azt se tudja, hogy semmmi támogatást nem kap, mivel csak jövő évtől lenne hatályos a fiatalok adómentessége :D
2021. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Az ellenzéki propagandasajtó meg egészségügyi szakemberként mutatott be egy szélhámost.

Ez a Bóka gyerek meg nem csinál titkot a politikai hovatartozásából. [link]

2021. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

4

A HírTv-ben úgy konferálták fel: 23 éves, és már dolgozik, tehát van önálló bevétele”


Tehát aki nem ismeri ki ez az ember azt hihette, egy átlag állampolgár mond véleményt. Véletlen lenne, hogy elfelejtették közölni ő a Fidelitas közép-dunántúli elnöke is?

2021. jan. 16. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, érzed-e a különbséget, hogy "elfelejtettek" közölni valamit (nem láttam a műsort, nem csodálkoznék,ha hazudnál), vagy valótlanságot állítottak (ami azóta beigazolódott).
2021. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ott a videó.

Tudod az a szomorú, hogy ezek a manipulációk mindennaposan a médiátokban, miközben ti csak a hónapokkal ezelőtti Korózs videón tudtok lovagolni. A kormánymédiában ez az elvár minden nap.

2021. jan. 16. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ha rólad esetleg kiderül, hogy a dk ifjúsági tagozatának tagjaként teszel fel ide naponta 10 idióta kérdést, akkor mi is háborodjunk fel?
2021. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok semmilyen párt tagja, de látom érdemben nem sikerült válaszolni a kérdésre.

Megértem.

Mindannyian tudjuk, nem véletlenül felejtették el közölni, hogy az ember fidelitasos. Ezt hívják manipulációnak, amire az egész kormánymédia épül.

2021. jan. 16. 15:33
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Túrórudival nem kell törődni, Orbán fizetett trollja, ép önálló gondolata nincs, csak az ellenzéket tudja mocskolni meg a csútit isteníteni. Ignorálni kell és kész, az a kár hogy még nem tiltották ki innét.
2021. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A demokrácia jegyében, ugye, dékás troll? Jó lenne elhallgattatni, aki másképp gondolkodik? Mint a régi szép időkben?
2021. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!