Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire demagóg és ennyire belebetegedett a politikába?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki folyamatosan arról panaszkodik, hogy Magyarországon diktatúra van, meg elnyomják az embereket, mindenki nyomorban él és itt tönkremegy az élet, meg nácik vezetik az országot. Egyik délután már rászóltam, hogy fejezze be, mert annyira unalmas már és csak elrontja az ember kedvét ezekkel, és amúgy is túlzás, amit állít. Erre nekiállt kiabálni, hogy Fideszbérenc vagyok (hozzáteszem, nem is követtem soha a politikát, nem is érdekel) és 2 hete nem áll velem szóba? Az ilyen emberekkel mit lehet kezdeni? Szerintem nagyon túlreagálja.

2021. jan. 18. 12:31
 1/6 anonim válasza:
32%
Mert hülye, a helyedben nem foglalkoznék vele.
2021. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Orbán eladta az életünket a multiknak. Hogy normális életünk legyen, ki kell lőni.
2021. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tomi te vagy az? :D
2021. jan. 18. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"...meg nácik vezetik az országot."


Vigyázz vele mert ez egy fideszes ügynek és ilyesmivel akarja burkoltan fényezni a harácspártot.

2021. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
ügynök
2021. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szektás gondolkodású ember, aki belefordult a nézeteibe. Ilyenekkel én - a magam nyugalma érdekében - nem tartom a kapcsolatot, még a kommentjeikre sem reagálok az interneten.
2021. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!