Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted beváltotta az...

Szerinted beváltotta az ígéreteket a Fidesz az elmúlt 12 év kormányzása alatt?

Figyelt kérdés

Javult a közbiztonság, oktatás, büntetésvégrehajtás, egészségügy helyzete?

X-elsz még 4 évet számukra?



2021. jan. 20. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Semmi forrás... Kik, hol, mikor ígértek ilyesmit?
2021. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

"Javult a közbiztonság, oktatás, büntetésvégrehajtás, egészségügy helyzete?"


Közbiztonság: Szerintem se nem jobb, se nem rosszabb. Stagnál. Ugyannyi bűneset van.


Oktatás: Fényévekkel rosszabb lett.


Büntetésvégrehajtás: Ha A Fideszes M.Richardokat nézzük akkor rosszabb lett. :D. De mivel ebbe nem vagyok benne, így nem tudok erre mit mondani.


Egészségügy helyzete: Sokkal rosszabb lett.

2021. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Beváltotta!

Azt ígérték, hogy "gyarapodni fogunk" és gyarapodtak is.

2021. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Persze, hogy betartotta az igeretet, hiszen koztudottan nem igert semmit csak teszi a dolgat es szep fokozatosan megvalosul a rendszervaltas, ami meg valamikor 1989-ben kezdodott ... de sajnos meg mindig nem nyugszanak a kommunistak, csak most liberalisnak hivatjak magukat.


Persze, hogy X-elek.

2021. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyrészt igen, és én is adok majd nekik egy újabb X- et 22- ben.

De azt is hozzá kell tennem, hogy én komolyan figyelem az ellenzéki oldalon történteket, már hosszú évek óta, DE sajnos, vagy szerencsére abszolút NINCS olyan párt, politikus, program, stb, amire nyugodt szívvel tudnék szavazni.

2021. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt iérték volna, hogy ellopnak mindent? Mert az sikerült...
2021. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sokkal többet elértek, mint amit remélni mertem. Tényleg a magyar értékeket képviselik, és ez látszik tettekben is.
2021. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a Fidesz taccsra tette az országot! Soha nem volt ennyi hajléktalan, soha nem volt ennyi mély-szegény, és soha nem volt ennyi sötét birka mint pl. az 5-ös! Orbánt (és a csőcselékét) minél előbb el kell felejteni!
2021. jan. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Szokásos hülyeségek: mélyszegénység, sok hajléktalan, meg... Kb ennyit sikerül kitalálni. Egy konkrétumot nem tudtok írni, ami szar.
2021. jan. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen 9-es: ha neked a hajléktalanság, a nyomor nem konkrétum, akkor még megtűzdelem: az elmeorvosi szint lezüllesztése is a bűneik közé tartozik: ezt úgy tudod konkretizálni, ha tükörbe nézel!
2021. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!