Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok kicsit sem...

Nem tartjátok kicsit sem felháborítónak, hogy a Fidesz a magyar lakosságon fogja kikísérletezni a virológusok által sem javasolt orosz és kínai vakcinát?

Figyelt kérdés
Én oltáspárti vagyok, és pl a Pfizert vagy a Modenát szívesen beadatnám magamnak, ha rám kerül a sor. De én őszintén emögött az ügy mögött is egy újabb mutyizást vélek látni, ti nem? A kormánynak csak az emberek szavazata kell, az jó formán mindegy, hogy mi beledöglünk-e az olcsó vakcináikba. Lényeg, hogy az ő zsebük legyen tele.

2021. jan. 20. 21:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
96%
20. szakértő úr/hölgy: honnan veszed, hogy nem tesztelték "rendesen" egyiket sem? Leírni én is tudok minden hülyeséget. Érveket, indokokat is tudnál írni, vagy csak úgy leírod ami éppen "eszedbe" jut és itthagysz minket a bizonytalanságban? Hadd tanuljon már mindenki tőled, a szakértőtől, az amerikai és az EU engedélyező hatóságok is, hiszen valamiért ők engedélyezték a vakcinákat, de te tudsz valamit, amit ők nem.
2021. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom ki lesz kísérleti nyúl.

Én nem találtam másik törzskönyvezett és széles körben használt gyógyszer mely az RNS technológiát használja. Mindenki azt mondja, hogy a kutatási eredmények bíztatóak, minden rendben, biztonságos a technológia. Akkor eddig miért nem használták élesben ?


Én a hagyományos technológiával készült oltásokban bízok inkább.

Kevésbé érzem magam kísérleti nyúlnak ha olyat kapok.

2021. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
85%
22. Gyógyszer hogyan használhatna mRNS technológiát? A gyógyszert szájon át veszed be és a gyomorba jut, a gyomorsav egy perc alatt (se) eltüntetné az RNS-t. Azért nem tudsz ilyet, mert új vakcinát már egy ideje nem fejlesztettek ki. Az mRNS technológiát viszont már 2011 óta használják a rák elleni klinikai kísérleteknél használt vakcináknál.
2021. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
55%
Bocsánat rossz szót használtam, de a lényeg ugyanaz. Nincs egyetlen jóváhagyott széles körben használt oltás sem amely RNS technológiát használ. 10 éve kísérleteznek és bíztatóak az eredmények. Ez remek. De most a bíztató eredményekben bízva oltanak be több 100 millió embert.
2021. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
93%

Ezeket már annyiszor elmondték, leírták, de tessék újra néhány ok:

egyrészt nem volt még olyan világjárvány az utóbbi évtizedekben, mint most, amikor mindenki érintett. Pont ezért az egész világon orvosok, tudósok, kutatók összefogtak, együtt dolgoztak, hogy találjanak megoldást és rengeteg pénzt is kaptak most a kormányoktól, EUtól, adományokból (pl. Gates), tehát erőforrásban nem volt hiány, mindenkinek minden rendelkezésére állt.

Másrészt nem az mRNS technológiával kísérleteznek 10 éve, hanem betegségek gyógyításával, amihez mRNS tech-t is használnak, azzal is próbálkoznak. A ráknál még nem találták meg a megoldást, ezért kísérleteznek tovább. A covidnál meg a kísérletek után és többtízezer ember beoltása után látták, hogy működik. Aztán ezt az EU, USA, stb. is jóváhagyta miután meggyőződtek a biztonságosságról.

Nem értem az embereket... Egy része itt nyafog, hogy nem tud 8 után kimenni meg nem tud konditerembe menni, másik része azért nyafog, mert maszkot kell hordania. Mindenki azt akarja, hogy minél hamarabb találjanak az orvosok megoldást a betegségre. Majd amikor megjelenik a megoldás, akkor meg azon nyafognak, hogy miért lett ilyen hamar készen, miért nem tartott évekig....

2021. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
20%

#25

Amit leírtál az a propaganda duma.

A valóságot úgyis csak az a néhány kutató tudja (?) szerintem ők se tudják csak sejtenek valamit. A hosszútávú hatásokról pedig semmit sem tudunk.

A hagyományos technológiával készült oltásokkal semmi bajom. Ha működött ezer más vírusnál itt is működni fog.

2021. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
36%

"A valóságot úgyis csak az a néhány kutató tudja (?) szerintem ők se tudják csak sejtenek valamit"

Ahaaa! Szóval te tudsz valamit, amit senki más, még a kutatók se? De akkor miért tartod magadban?? Oszd meg a néppel, hadd legyünk mi is olyan okosak, mint te!

2021. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
63%

Irassanak alá egy nyilatkozatkozatot mindenkivel aki azt állítja hogy az RNS technológia 100 százalékban biztonságos, hogy ha évek múlva probléma lesz akkor jogi felelősség terheli az emberek félrevezetéséért.

Ha ezután is azt állítja akkor talán hiszek neki. De ezek olyanok mint a politikusok. Beszélnek a vakvilágba felelősség nélkül.

2021. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Evek mulva te hogyan fogsz az oltasra visszavazetni nehany mellekhatast? Plane h 3-5 nap alatt tavozik a szervezetedbol a feherje? Figyu ha beepulne a szervezetbe, az nem evek alatt tortenne meg. Orvos ismerosom 3 hete oltva van, es meg nem nott ki a harmadik keze. :)
2021. jan. 21. 21:55
 30/43 anonim ***** válasza:

29 kerdezo. En oltasoarti vagyok, de a hosszutavu hatas nem az amit te irsz. Hanem az hogy az mRNS technologianal mivel annyir uj bar minden oktasra ez igaz a koronavkrus szempo tjabol, nem tudjak 20 ev mulva is ved-e? Vagy 2p ev mulva a betanitott immunrendszered megis mit csinalna ha egy hasonlo koronavirussal talalkozna vagy ha ezt is evente kell ismetelgetni mint az influenzat akkor megis a 10. oltasismetlesnel nem lenne e valami baj?

Mai oltasok egy resze se ved sok evtizedig csak mi ezt nem tudjuk meg senkit nem is erdekel az atoltottsag es a betegsegek visszaszorulasa miatt.


Tudod nekem ez a beviszem a sejtbe es legyartatom vele a virus tuskefeherjejetez kicsit olyan, hogy oke csak kra remelem jol.kodoltak le az osszeset es nincs hibas szeriaju oltas, ami netan nem is a koronavirus tuskefeherjejet kodolja hanem valami mast es igy nemhogy nem hatasos, hanem pl. valamelyik sajat testfeherjem ellen kezdek vedekezni es jo kis autoimmun leszek. Vagy a bejutatott mRNS gondol egyet aztan atlrogramkz mast is. Oke ennek kb nulla az eselye de ugyetudjuk ahol emberek dolgoznak ott hibaznak is. Innentol kezdve nem mindenhato egyik vakcina se.

Masik oroszoknal kinaiaknal olyan hatalmas a nepesseg es olyan a politikai rendszer, hogy kizart ne lettek volna "illegalis" emberkiserletek es ne lettek volna nagyobb letszamuak a tesztalanyok, mint a nagy demokraciakban. Tehat ha azok a csunya buta orosz es kinaiak valamit engedelseztek es nyakra fore oltjak a sajat embereiket, akkor azok se rossz vakcinak. Ettol fuggetlenul persze mutyizni .indennel lehet.

2021. jan. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!