Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 65 év feletti korosztály...

A 65 év feletti korosztály mennyire akarja az oltást?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Annyira ők sem, mert ők is félnek, hogy meghalnak az oltástól, hála az oltásellenes kampánynak.
2021. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy, melyikkel akarják oltani őket. Valami gagyi ócska kinaival nem akarják. Különben az a helyzet, hogy városokban biztosan átestek rajta, akár tünetekkel, akár tünetek nélkül már tavaly tavasztól.
2021. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

A nagyszüleimnek az a hozzáállása az élethez, hogy ők már sokat éltek, nem probléma nekik, ha meghalnak 80 évesen. Ez már a vírushelyzet előtt is így volt, nem újkeletű a dolog. A nagymamám azért szeretné magát beoltani, hogy a huszonéves unokáit megvédje, egyébként a találkozások hiánya jobban fáj neki, mint a vírus lehetséges következményei. Karácsony környékén a tesztek szerint tünetmentesen átestek a víruson, amit nem teljesen értek a mai napig.

Másik rokonaim meg minél tovább szeretnék élvezni az életet, aktív életet éltek a járvány előtt 70 év körüli koruk ellenére, ők biztosan beadatják maguknak az oltást, ha biztonságosnak ítélik meg a vakcinát. Ők a járvány előtt is home office-ban dolgoztak jellemzően (vállalkozás), sokkal jobban nyitottak a mai világra, mint a nagyszüleim.

Ez csak két 65 feletti házaspár véleménye, akikkel szorosabb kapcsolatban vagyok, ebből nem vonnék le statisztikákat. Nyilván vannak idősek, akik szeretnék az oltást, vannak, akik kevésbé, ezt sok tényező befolyásolja, amikről elképzelésem sincs fiatalon.

2021. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagymamám úgy kapta el, hogy influenzának hitte a család, köhögött, gyenge volt, nem érzett izeket, bevérzett a szeme. Mint kiderült, koronavírusos volt. Ő felgyógyult és a teszt ki is mutatta. De aki nem ment orvoshoz és kigyógyult belőle, ezt honnan lehet tudni.
2021. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező

Anyámat pénteken temettük. Ha lett volna lehetősége beoltatni magát, megtette volna, a vírus korábban besegített a távozásába, mint hogy az oltásokat megkezdték volna.

Szerintem ha megkérdezném az idősebb rokonaimat, inkább az oltást választanák.

2021. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Semennyire. Aki leélt 65 évet az már nem nyal be minden baromságot, mint a mai pávák.
2021. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Az én nagyszüleim semennyire nem akarják, viszont valószínűleg erősen rá lesznek kényszerülve...
2021. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
#7 Kösz az együttérzést! December 25-én halt meg, de neked biztos jó poén ez is.
2021. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Remélem hogy bölcsebbek és semennyire.
2021. jan. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Min az orbán család magukra a dögvészt....
2021. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!