Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a DK és a Momentum?

Miért a DK és a Momentum?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak, hogy ez a 2 legnépszerűbb ellenzéki párt Magyarországon?

2021. jan. 21. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Állj már le a hülyeségeiddel!
2021. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

itt ez a cukorhegyi nevű valóságtagadó

de legalább ezért is nem fognak nyerni :)

2021. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

A DK lényegében véve az MSZP utódpártja, azokkal a szavazókkal is rendelkezik, ha jól tudom a szavazóinka az átlagéletkora 55. Jobb, hitelesebb kommunisták mint az MSZP így nem csoda hogy rájuk szavaznak a baloldali idősebbek akik nagyon már nem fogékonyak az újra.


Momentum meg egy fiatal, fiataloknak szóló párt így elég logikus, hogy aki nem akar a Fideszre szavazni és az ellenzék térfelén mozgolódik akkor nekik ez lehet az egyetlen alternatívájuk.

Meg ahogy szokták mondani, az újszülötteknek minden vicc új. Majd ha eltelik pár év és tud bizonyítani a Momentum, akkor majd a már kicsit idősebb szavazóik is rájönnek, hogy nincs új a nap alatt.

2021. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

DK-re a balosok szavaznak, öreg komcsik, proletár réteg.

Momentumosok pedig olyanok mint a Jobbik vagy az LMP, jöttek azzal, hogy ők a fiatalok akik sem nem Orbán, se nem Gyurcsány, de ennyi. Ugyanarra a sorsra jutnak mint Vonáék.

2021. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

2-es!


Kik nem fognak nyerni?

2021. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
a kedvenceid
2021. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Látod az lehet, mert a "kedvenceim" nem szoktak pofátlanul választási csalásokkal győzedelmeskedni.
2021. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyaszvertemeg ***** válasza:
100%
A DK-ról ötletem sincs, hogy őszinte legyek, nem tudom mire vélni a gyarapodásukat. A Momentum kommunikációja aktív, energikus, fiatalos társaságot sugall, így érthető, hogy meg tudnak szólítani embereket. (A Momentum TizenX-nek még TikTok oldala is van) Érthető, hogy Gyurcsány is próbál most már inkább celebként elhelyezkedni és egy kanapéból megmondani a tutit, mert arra is sok ember vevő.
2021. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ébredj fel!
2021. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. A fiatalok körében úgy érzékelem, hogy Gyurcsány azért népszerű, mert mémmé vált a közösségi médián. Ennek a hátránya az, hogy szerintem sokan nem veszik komolyan. A Momentumnál viszont tudják, hogy hogyan kell ezeket ténylegesen használni. Hála a TizenX-nek tisztában vannak a fiatalok jelenlegi gondolkodásmódjával és az aktuális trendekkel. Gyurcsány pedig olyan egy picit, mint Dezse Balázs a Pesti Tv esetében, csak light-osabban. Menőnek akar tűnni, de inkább ciki. Viszont ez csak az én teóriám.
2021. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!