Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor nyitnak szerinted q...

Mikor nyitnak szerinted q középiskolák?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok és nagyon örülnék ha végre kinyitnának a sulik,mert az online oktatás minden, csak oktatás nem.


Szerintetek február 1.jén kinyitnak?

Vahy ahogy a többi korlátozása is, úgy ez is elhuzodik, amíg nincs elég vakcina?



2021. jan. 21. 23:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Én azt szeretném, ha nem nyitnának ki. Opcionálissá kéne tenni amúgy, az lenne az igazságos.
2021. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%
Reméljük soha. Nem kell agyoniskolázni a mai kölköket. Régebben elég volt öt elemi is.
2021. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem valószínű. :-(
2021. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Már nagyon jó lenne. A fiam 16 éves és az iskolai oktatás egy nagy 0.most. Az oktatás úgy néz ki, hogy néha összehívja öket a tanár, hogy ezt meg azt nézzék át, az se zökkenö mentes, neha a tanarnál nem jó vagy net vagy valami, máskor más diákoknál. Az elmaradt sportfoglalkozások meg különösen nem tetszenek nekem!
2021. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
És mért nem oktadod, ha már megcsináltad?
2021. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
5-ös: Szerinted én nem dolgozom? Nálunk csak a fán terem a pénz, hogy áttudom venni a tanárok helyét?
2021. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
98%
Valószínűleg nem fognak február elsején újra nyitni a középiskolák. Az összes egyetem úgy tervez, hogy a félév első felét legalább, de lehet, hogy az egészet távoktatásban tartják meg. Hallottam középiskolás tanároktól azt is, hogy készüljenek online tantervvel a következő félévre. Nyilván egyik sem jelenti azt, hogy biztosan távoktatás lesz, de valószínűleg igen.
2021. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem fognak kinyitni Február 1-jén.


Tavasszal fognak majd nyitni valamikor.

2021. jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudni még, a kormányt ismerve itt még bármi megtörténhet. Sokszor ők maguk sem tudják mit akarnak.


Készüljetek úgy, hogy nyitnak, az a biztos aztán majd meglátjuk.

2021. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Számomra nyitva van. Mondjuk nem a középiskola, hanem az Egyetem, és abból is a záróvizsga. Beteg vagyok, nem fogadják el indoknak, úgyhogy megyek be fertőzni. :).
2021. jan. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!