Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szerencsétlen bohóc böszme...

A szerencsétlen bohóc böszme Gyurcsány még így is ezerszer hitelesebb mint a kormány?

Figyelt kérdés

A Fidesz konzervativizmusról papol, mikor a diplomatáját bedrogozva küldi végbélbe a konzervativizmus. Kereszténységről, miközben a pedofil diplomatáját mosdatja, meg hazafiasságról, bekokózott feketepákóra prostikat töcskölő polgármesterekkel.


A gyurcsányféle moslék koalíciót meg azért pocskondiázzák, mert aszerint a politikai ideológia szerint cselekszenek amit maguk is hirdetnek.


Ekkorát fordult a világ? A hiteltelenség lett az új hitelesség?


2021. jan. 22. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
húú..és még bő egy év van a választásokig..mi lesz még itt ha már most padlógázon toljátok?
2021. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem unod még? Mondj már nekem a darab börtönviselt fideszest! Ellenzékit hármat is tudok: Zuschlag János (MSZP), Hagyó Miklós (MSZP), Czeglédy Csaba (DK). Tényleg: a százmillióit külföldön rejtegető Simon Gáborral (MSZP) mi van? Vagy a szemtengely ferdüléses, nőmolesztáló Donáth Lászlóval (MSZP), Donáth Anna apjával?
2021. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
a = 1
2021. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Szomorú, hogy Gyurcsány bárkinek alternatíva.

Nagyon silány a felhozatal, de azért no. Le turtál a ganaj aljára az szent.

2021. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Gyurcsany osztogat valami drogot? Vagy mitol ilyen hulyek egyesek? :)))
2021. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem vedene a torveny, en mar reg agyonutottem volna ezt a Gyurcsanyt ...
2021. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

2-es, azért van jó pár lesittelt fideszes is. "Voldemort nagyúr", azaz Mengyi Roland például, vagy Köteles István, Álmosd polgármestere.


Gyurcsányék és a Fidesz között az a különbség, hogy a Fidesz uralkodni akar, mint valami földesurak, a baloldal viszont mindenáron "reformálni" akar, és valami szent küldetéstudattól fűtve fenekestül forgatná fel az egész társadalmat. Az előbbi érthető, és bár nem jó, de tudjuk, milyen lesz, és hol van benne a helyünk, mint alattvalóknak. Az utóbbi viszont értelmezhetetlen és teljes társadalmi összeomlást vagy katasztrófát hozhat. Látjuk Nyugaton, hová vezetnek ezek a homályos "nemes eszmék". Köszönjük, akkor inkább egy posztszovjet banánköztársaság leszünk, mondták a szavazók, és lőn kétharmad.

2021. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem SAJNOS Gyurcsány messze hitelesebb orbánnál. És mint hangsúlyoztam ez szomorú. Normál esetben nem fordulna olyan elő hogy egy bukott politikust sokan hitelesebbnek tekintsenek. De sajnos nem így van, hála orbánnak és a 11 év hazugságának. Úgyhogy igen nekem hitelesebb még Gyurcsány is.
2021. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ad #7: azért talán csak van középút, nemde ?
2021. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Mikor, ha józanul hazudik vagy ha részegen félrebeszél?
2021. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!