Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a kormány...

Szerintetek is a kormány erőszakos propagandája és kényszerítései, zsarolásai tehetnek arról, hogy itthon nagyon sokan nem akarják magukat beoltani? Svédországban valszeg a lakosság nagyrésze befogja. ők nem zsarolták polgáraikat. mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc mondta, Osváth Zsolt egyik műsorában ( nem erre de ide is érthető) hogy a kényszerítés, az sosem jó, az embereket meg kell győzni. Namost, a kormány nem győz meg senkit, hanem erőszakosan, ki akarja zsarolni az oltást! Ti is úgy látjátok, hogy emiatt van magyarországon rendkívül kicsi oltási hajlandóság?


Szerintem ha független orvosok lennének a TV-ben mutogatva és nem nyunyóka, és elmondanák a tényeket és a lehetőségeket, akkor biztos nem 20% akarná oltatni magát.....



2021. jan. 22. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
ilyenkor ütközik ki, hogy mit műveltek az oktatással :)
2021. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Lehet de az igazi ok inkább az hogy sokan nem érzik magukra veszélyesnek a járványt pl én.


És Svédországban valszeg ezek sokkal többen vannak mert korlátozások sem nagyon voltak és nem riogatták a népet.

2021. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Honnan tudod hányan akarják beoltatni magukat? A regisztráltak számát sem sikerült megtalálnom és annál jóval többen akarják majd oltatni magukat.
2021. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
60%

Most őszintén, hol kényszerít a kormány arra, hogy beoltasd magad?

Nem értem.

2021. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fsms ***** válasza:
31%
A kormány nem kényszerít, annyira töketlen, hogy eddig kb 4000 ember kapta meg a két oltást. Tehát ne aggódj amire oda ér az ősz lesz.
2021. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

#5 Mivel az első oltóanyagok december 30-én érkeztek meg, 31-én oltották be az első embereket és a két oltás között el kell telnie 21 napnak, így január 21-én olthatták be az első embereket is csak a második adaggal. Ma 22-e van.

Tudom, hogy szerintetek mindenért IS a zorbán a felelős, de hiába hiszitek ezt az időt nem tudja gyorsítani és a 21 nap az akkor is 21 nap marad.

2021. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány és a meggyőzés... 2006 őszén nagy sikere volt.


Egyébként meg sok oka van annak, miért nem akarják az emberek az oltást. Van aki mert csak, más azt hiszi, hogy ebben 5G chip van, amivel követni fognak, illetve vannak, akik szerint túl kockázatos egy ennyire teszteletlen szert beadni tömegeknek. Én például az utóbbi kategóriába tartozom, és ha majd 6-8 év múlva azt látom, hogy nincs kiugróan sok baj az oltás miatt, akkor beadatom. De jelenleg nem így áll a dolog.

2021. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Még én sem regisztráltam. nem vagyok sem oltás ellenes sem vírus tagadó, egyszerűen mivel nem vagyok sem a korom sem az egészségi állapotom miatt azok között akik amúgy is megkaphatják az elején ez még nem volt fontos.

Most, hogy kezd egyre több oltóanyag beérkezni, már több értelme van annak hogy én is regisztráljak, valószínűleg nemsokára meg is fogom tenni. De még ráérek vele egy hónapig biztosan, akkor is majd várnom kell még mire sorra kerülhetek.

2021. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tervezem magam beoltatni, de nem a kormány politikája miatt, hanem mert az oltás hosszútávú hatásairól nem lehet tudni semmit. Szerintem mindenkinek a saját döntése, hogy beoltatja-e magát vagy sem. Időseknél például megértem, mivel a veszélyeztetettek közé tartoznak, de úgy gondolom, hogy kockázattal jár.
2021. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

#7, őszintén kívánom neked, hogy legyen 6-7 éves kivárni.

Nekem nincs, szóval kb bármivel beolthatnak, ami egy cseppet is távol tart a lélegeztető géptől.

Két éve voltam rajta, vagy három hétig, nem embernek való.

2021. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!