Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a kormány...

Szerintetek is a kormány erőszakos propagandája és kényszerítései, zsarolásai tehetnek arról, hogy itthon nagyon sokan nem akarják magukat beoltani? Svédországban valszeg a lakosság nagyrésze befogja. ők nem zsarolták polgáraikat. mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc mondta, Osváth Zsolt egyik műsorában ( nem erre de ide is érthető) hogy a kényszerítés, az sosem jó, az embereket meg kell győzni. Namost, a kormány nem győz meg senkit, hanem erőszakosan, ki akarja zsarolni az oltást! Ti is úgy látjátok, hogy emiatt van magyarországon rendkívül kicsi oltási hajlandóság?


Szerintem ha független orvosok lennének a TV-ben mutogatva és nem nyunyóka, és elmondanák a tényeket és a lehetőségeket, akkor biztos nem 20% akarná oltatni magát.....



2021. jan. 22. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem ez a kormány fog kényszeríteni, hanem a horvát, meg a német, ha be akarsz utazni.

És a légitársaságok, koncertszervezők, fesztiválosok, mozisok stb

2021. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát a Horvát pont nem. Ők nem fogják feltételeként kérni.
2021. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%

#12, hát azt majd meglátjuk. Szerintem máshogY nehéz lesz visszaszerezni a holland, német vendégkört a tavalyi nagy betli után.

Ma meg azt olvastam, hogy ez is valami úniós szintű szabályozás lesz.


De a többi szereplő a hatásosabb.

2021. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 whiteno ***** válasza:
33%
Méreggel,hogy lehet embereket meggyőzni? Jaa nem mehetsz munkába,külföldre,stb csak meg kell várni még mijön
2021. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!