Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik nem szállt volna...

Ha a Jobbik nem szállt volna be az összefogásba, akkor a Jobbik nem jutna be egymaga a parlamentbe?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem bejutnának, de 6-8%-al.
2021. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Bejutna egy maga is, 8-9%-al, amit mértek nekik decemberben. 2018-ban még 19% volt.
2021. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha a jobbik folytatta volna a regi politizalast, akkor most a legerosebb ellenzeki part lenne ... igy a fasorban sem vannak ... nem is lesz tobbet Jobbik, csak par tagjuk benne lesz a moslek/szivarvany koallicioban ... ettol meg nem kerulnek be a Parlamentbe, de Jakabnak lesz magas fizetese ... a tobbiek mennek a kukaba!!! :))) Valojaban oda is valok!
2021. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 a jobbik elárultatott - a tagja csalódtak, a mostaniak gerinctelen, elvtelen, gennyes módon hozzádörgölődztek azokhoz, akik azelőtt a pokolba kívánták őket.
2021. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hypno ***** válasza:
58%

Nem az a kérdés, hogy bejutna-e vagy sem, hanem hogy esélye sem lenne az ellenzéknek arra, hogy leváltsa a fideszt.

Sem a balosoknak nélkülük, sem pedig a jobbiknak a balosok nélkül.



Ez egyértelműen kiderült a 2018-as parlamenti és 2019-es önkormányzati választásokból is.


Aki még mindíg önérzeteskedik, és a politikai deklarációk fontosabbak neki, az azt szeretné, hogy a fidesz tovább maradjon. Mondhatnám papírkutya, akinek naagyon megfelel "őfelsége az ellenzéke" szerep.


Annak, hogy kvázi választási pártként indul az összes ellenzéki párt, nincs különösebb jelentősége, mert ha bejutnak, esetleg kormányt alakíthatnak, akkor már mindegyik a saját neve alatt, a saját politikáját képviselheti.

2021. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezzel kapcsolatban csak annyit,hogy ez egy jó magyarázkodás. Szerintem meg inkább az a kérdés, hogy 12 év alatt, miért nem lehetett egy db 30 %-os pártot építeni a baloldalon.... Röhej, hogy 6 áll össze 1 ellen, hogy elérje azt a támogatottságot. És emiatt is remélem, hogy így egyben is kikapnak. Mert aki le akarja váltani a NERt, igenis tanulja meg, hogy nem kerülheti el a munkát, ami ehhez kell. Most mind ezt csinálja.
2021. jan. 24. 10:16
 7/12 hypno ***** válasza:

#6

Talán mert ami ellenzéki az nem azt jelenti, hogy baloldali. A jobbik pl. semmiképpen az. Én a Momentumot sem tartom annak. (nem kell letámadni, ez az én véleményem)


És nekem jobban tetszik, ha a hatalmon lévők tárgyalnak egymással, mintha egy diktatórikus párt megmondja, hogy meerre az arra, aztán mindenkinek kuss.


Lassabban mennek a dolgok, konszenzusokat kell kötni, de szerintem jobb mint a diktatúra.

2021. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A jelenlegi Jobbiknak semmi köze már a jobboldalhoz. Látszik, hogy megy az együttműködés.... Eger, Göd, Szolnok, Pécs,Ferencváros, stb... Kb sehogy. Ez egy nagy nulla.
2021. jan. 24. 10:55
 9/12 hypno ***** válasza:
0%

#8


Tudod kinek nincs köze a jobboldalhoz?

A fidesznek. Az egy tőrölmetszett bolsevik párt lett. Mondjuk a komcsi alapok megvoltak, azt hozták a fijjuk otthonról, meg sokan a korábbi mszmp tagságukból.


Hozzájuk képest valójában minden párt jobboldali. Talán csak Thürmer nyugdíjas klubja nem.

2021. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Nekem teljesen mindegy. Én a Kutyapártra fogok szavazni és ejtek a másik 2 hazaáruló tömbre. Amúgy olvasd el Jakab körlevelét, fenn kering a neten. Hazafias témák, nemzeti témák kizárva, mert megosztó és nem lehet vele balos szavazókat begyűjteni. Semmi közük a jobboldalhoz már. Csomó ember lép ki a Jobbikból. Szerintem egyedül be sem jutnának a parlamentbe. A Gyurcsány hátán befognak.
2021. jan. 24. 11:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!