Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ez a Mi Hazánk Mozgalom...

Milyen ez a Mi Hazánk Mozgalom? (HunDub)

Figyelt kérdés

"Forradalmat" kiáltott a pártvezér, hogy "Foglaljuk el a HunDub-ot"....

De!

Sem az alelnöknek (Dúró Dóra) sincs (még) HD oldala, és a további parlamenti képviselőknek sincs (még). (Fülöp Erik, Apáti István).

Milyen az a párt ahol a saját pártTÁRS nem követi a vezérét/ társát/elnökét?



2021. jan. 25. 01:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez elég furcsa
Nem, semmi furcsa nincs benne
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Selejt nácik.
2021. jan. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Az egyetlen értelmes pártnak gondolom. Én még fiatal vagyok és jövőre fogok részt venni az első szavazáson. De számomra egyértelmű, hogy őket fogom támogatni.


Egyszerű okai vannak: Fiatalos, rugalmas párt amely végre kiszakíthatná a társadalomból és a politikából a kommunista gyökereket. (Sajnos a Fidesz és az ellenzék programjai erre épülnek és azt gondolom 2021-ben ez rossz irány)


Míg Orbánék az infrastrukturális fejlesztésekbe öntik a pénzeket addig ők a legfontosabb ágazatok (pl egészségügy, oktatás) fejlesztését szorgalmazzák.


"Az anya nő, az apa férfi" eszméit vallják amely teljesen megegyezik az én eszméimmel.


Nem bontanák le a kerítést (migránsellenesek)


Nem érdekeltségük a diktatórikus kormányzás és a veszélyhelyzeteket is az ésszerűség határán belül kezelnék. Ehhez kapcsolódik, hogy fellépnek a tönkrement vállalkozók és munkavállalók mellett.


Biztos vagyok benne, hogy nem hazudnának és nem lopnának.


A kis támogatottságuk ellenére komoly szándékkal rendelkeznek



(szóval röviden ennyi, bár tudom úgyis lepontoztok illetve jönnek majd a hozzászólások a befásult kommunistáktól, hogy megvonnák tőlem a szavazati jogot mert miattam megy csődbe az ország, stb de őszintén leszarom)

2021. jan. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Toroczkai örök harcban áll, még a nemlétező ellenségekkel is küzd. Rossz korba született.
2021. jan. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

2#

Legalább Te értelmesen elmondtad, hogy miért őket választod. Ellentétben azzal a sok ellenzékivel, akinek lövése sincs hogy mit akar a nagy összefogás, csak vesszen Orbán.

2021. jan. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
A hundub az egy orbán platform, ahol be tudja azonosítani ezt a sok faszt. Torockai oda tereli őket. Cukkernek azért kellett levelet írni egy profil mefigyeléséért, amit legtöbbször lepattintott...
2021. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

4:

"akinek lövése sincs hogy mit akar a nagy összefogás, csak vesszen Orbán."


Akkor mégis csak van "lövésük" - vesszen Orbán!

2021. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

A Hundub nem mihazánkos oldal. Toroczkai mozdult rá.

https://www.youtube.com/watch?v=C02QSdgKq44

Kis magyar egy, vagy néhány fős garázscég fejleszti és azzal lett ismert, hogy a cenzúramentességgel reklámozza magát. A kormánymédia és az ellenzéki média is kritizálta.

Eddig nincs is vele gond, mert a legnagyobb tech cégek is garázscégként kezdték. A Facebook egy kollégiumi szobából indult. Csak hát már nem a közösségi oldalak korát éljük. De azért lehet belőle valami, az X és régebbi generációknál még népszerűek a közösségi oldalak, viszont nem hiszem, hogy áttörő siker lesz, mert ahhoz más irányba kellene menni.

2021. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

6#

De mi a terve az összefogásnak, azon túl, hogy Orbán menjen?

2021. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pénz vissza, ez csak úgy működik.
2021. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Operett Nyilasok!!

nem "nacik" mert ahhoz agy is kell

2021. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!