Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közvéleménykutatók miért...

A közvéleménykutatók miért csak a Fideszt és az ellenzéki összefogást mérik újabban?

Figyelt kérdés

Még ellenzéki oldalon értem is, hogy minden áron próbálnak minden Fidesz ellenest összefogáspártiként beállítani de a kormánypárti közvéleménykutatóknak ebben mi a buli?


Eleve ez csalás valamilyen szinten, mert így minden kis pártot kicsinálnak azok a "független" cégek akik elméletileg csak mérik a pártok támogatottságát.



2021. jan. 25. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert a '22-es választások szempontjából az összefogás-buliból kimaradt "apróságok" teljesen súlytalanok.
2021. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert a kétfarkúak,fatökűek stb támogatottsága nem mérhető.
2021. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont a kis pártok kicsinálása a cél, mert azok nem a világhatalom tulajdonát képezik, így nem szabad nekik hatalom közelébe kerülni.
2021. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
Én látom a kicsiket is.
2021. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyik másik.
2021. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt honnan veszed hogy csak ezt a kettőt mérik?

Született egy-két felmérés, de a pártok támogatottságát nem mérik minden hónapban. Novemberben rendesen a pártokat mérték, aztán jött a nagy összeállás amit minden cég megvizsgált. Akkor mindenki arra volt kíváncsi, hogy valóban több szavazót tudhat-e maga mögött az összeállás az ellenzéki oldalon, mint a kormánypártok, mert nem minden ellenzéki szavazó hajlandó akkor is oda szavazni ha összefognak egymással ezek a pártok.

2021. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


én itt szoktam nézni és az új kutatásokban már a független kis pártokat nem említik.


Amúgy én abszolút azt vártam, hogy a Mi Hazánk Mozgalom simán megugorja az 5%-ot. Mert lényegében véve az az eredeti Jobbik, aki 2014-ben és 2010-ben is 1000-800 ezer szavazatot kaptak, amikor még nem volt cukiskodás meg néppártosodás.

2021. jan. 25. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Erről beszéltem. Ez az "új kutatások" a decemberi vagyis a legutóbbi méréseket mutatják - mindegyik. Majd ha fél éven keresztül csak ilyen lesz akkor mondhatod hogy újabban csak az ellenzéki összefogást mérik. Eddig ez csak 1 alkalom volt.
2021. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 molnarmarcell21 ***** válasza:

"én itt szoktam nézni és az új kutatásokban már a független kis pártokat nem említik."


Klikkelj a továbbra és ott lesz a többi párt is.

2021. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A főoldalon egy összesíts van de ha a havi hírfolyamot nézel akkor az első 4. oldalon csak olyan mérések vannak ahol a pártokat nem mérik külön.
2021. jan. 25. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!