Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha győz a genderizmus és nem...

Ha győz a genderizmus és nem lesz férfi és nő, akkor egybe lesz a zuhanyozó mindenkinek?

Figyelt kérdés
Mert akkor én benne vagyok... :DDDDDDD
2021. jan. 25. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Hát lehet csapatni majd.
2021. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Benne vagy.

Kikacagnának,/Pöcök/

2021. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem fogalmad sincs, hogy mit jelent a társadalmi nemek elmélete, különben nem kérdeznél hülyeségeket.


"A gender mint fogalom használata alapvetően nem a biológiai nemi különbségek tagadását jelenti, csak annyit, hogy ezekből a különbségekből nem következnek természetesen a nemi szerepek, illetve a férfiak és nők közötti társadalmi egyenlőtlenségek.

Ezzel kapcsolatban gyakran idézik a társadalmi nemek tudományának egyik megalapozójának, Simone de Beauvoir-nak A második nem című könyvét: "Az ember nem születik nőnek, hanem azzá válik."

[link]

2021. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

Ne magadból indulj ki kispcsű!!!

2021. jan. 25. 22:18
 5/14 A kérdező kommentje:

#3


Aztán mégis odalyukadtak ki a svédeknél és a németeknél is, hogy nem szabad különbséget tenni férfi és nő között mert mindenki transz

2021. jan. 25. 22:20
 6/14 A kérdező kommentje:

#3


"Az ember nem születik nőnek, hanem azzá válik"


Bajban is lenne anyuka, ha 20 évesen születne meg a lánya!!!

:DDD

2021. jan. 25. 22:25
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
3-as vagyok hol írtam olyat, hogy nem születik nőnek??? A társadalmi különbségekről van szó, nem a biológiai különbségekről! Pont erről beszélek! Miért van az, hogy a lányokat arra neveljük, hogy ne álljanak ki magukért? Miért kérnek kevesebb bért a bértárgyaláson? A lányok miért kapnak szeretetteljesebb nevelést, mint a fiúk? Pont ezt vizsgálja, a társadalmi különbségeket. Senki nem beszél a biológiai dolgokról, mert evidens.
2021. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7


Pofám leszakad! Pontosan azt másoltam oda amit írtál!


Amúgy az emberi embrió egy jó darabig pont, hogy a női testre hasonlít a legjobban és ebből a nőies kezdeményből alakul ki a férfi test ha XY kromoszómáról beszélünk.


További jó népbutítást!

2021. jan. 26. 08:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez egy könyv címe, ha nem látnád, de mindegy. Én ezt idéztem: "A gender mint fogalom használata alapvetően nem a biológiai nemi különbségek tagadását jelenti..."

Nem értem, hogy mi a népbutítás abban, ha megvizsgáljuk, hogy a társadalom, illetve a nevelés milyen különbségeket generál a személyiségben, fizetésben, érzelmi állapotokban. Miért fessük meleg színekre a lányszobát, és hidegszínre a fiúszobát. Ez a tudomány ezt kutatja, ha tetszik ha nem. Nem azt, hogy nincsenek biológiai nemek.

2021. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Ez egy könyv címe, ha nem látnád, de mindegy."


Mondtam én olyat hogy nem?

2021. jan. 26. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!